דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ביחידה לקידום הנוער במוא"ז הגלבוע נפתח קורס לאילוף כלבים
 
 
 
 
בימים אלה, נפתח קורס לאילוף כלבים, ביחידה לקידום נוער גלבוע בשיתוף מחלקת הרווחה של המועצה האזורית הגלבוע. במסגרת הקורס, מקבלים הנערים ביחידה, הדרכה צמודה, לאילוף הכלבים ע"י חברת "מגן", המתמחה באימון כלבים לצורכי ביטחון. את הקורס מעבירים שני בוגרי יחידת "עוקץ" בצה"ל. את הפרויקט מלווה חיים הנדל, עובד סוציאלי עם נוער וצעירים מטעם שירותי הרווחה וצוות היחידה לקידום נוער במועצה.
דיקלה בן משה, מנהלת היחידה לקידום נוער במועצה, מסרה כי בפרויקט לוקחים חלק 21 בני נוער מהיחידה, כאשר במסגרת הקורס יתנסו מעשית עם מספר הכלבים המגוונים, הכוללים למידה על גישות אילוף מגוונות, שיאפשרו להם להפוך את האהבה לכלבים למקצוע. 
הנערים מקבלים שיעור באילוף כלבים
"כל נער יקבל כלב אישי, אותו יטפח וגם יאלף. מטרת התוכנית היא לחזק את הביטחון אצל הנערים להעלות את הדימוי העצמי שלהם וכן להציב לעצמם גבולות וסמכות", אמרה דקלה בן משה. 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שיבח את היחידה לקידום נוער במועצה ואת העומדת בראשה, ואמר כי העבודה עם בעלי חיים, ובפרט עם כלבים, הנחשבים לידידו של האדם, מעלה בהחלט את הבטחון העצמי של הנער. "רעיון הפרוייקט תורם לגיבוש אישיותו של חניך הקורס, לחיזוק המוטיבציה לעשייה, לפיתוח הסובלנות ואמפטיה. אין ספק שהטיפול בכלבים יוצר מצב של נתינה וקבלת אהבה ומקנה לנער חיזוקים, ואולי גם להפיכתו למקצוע, להבטחת עתידו הכלכלי של הנער", אמר ראש המועצה.
שמוליק עינב, ראש מינהל הנוער במועצה, ציין כי קורס הכלבנים, הוא אחד מיוזמותיו הברוכות של ראש המועצה דני עטר, שנועד לדבריו, להקנות לנערים מקצוע ואהבה לבעלי חיים. הוא בירך את מנהלת היחידה לקידום נוער, דיקלה בן משה על הפעלת הקורס וצירוף חניכיו ואמר כי הוא משוכנע, שנערים נוספים יצטרפו לקורס. 
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים