דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> דורות בגלבוע מדן ועד אילת
 
 
 
 
ותיקי הגלבוע פתחו במסע רגלי ארוך וממושך מדן עד אילת
דני עטר: "ותיקי הגלבוע מוכיחים במסעם האמיץ, כי העולם שייך גם לוותיקים"
עשרות ותיקי הגלבוע יצאו השבוע, לצעדה ב"שבילי ישראל", שהחלה ביום רביעי מכפר גלעדי בצפון ועד אילת בדרום. משתתפי המסע יצעדו מדי שלושה שבועות  15 ק"מ, כאשר ברבות השנים ישלימו את מסעם לאילת.
 
צועדים בשביל ישראל
מרים ורד, מנכ"לית מרכז "דורות בגלבוע" שבגן נר, מסרה כי חברי המרכז הוותיקים נלהבו לרעיון של מסע רגלי והוסיפה כי חלק ניכר מהם שירת בעבר הרחוק עם כוחות הבטחון ונמנים עם מטיבי לכת. לדבריה המסע הראשון שנערך שלשום מכפר גלעדי הקיף 14 ק"מ והסתיים בקיבוץ יפתח. "הוותיקים צעדו לאורך השבילים בהנחיית המדריך ראובן ארד, המתמחה בהובלת קבוצות צועדים בשבילי ישראל. הצועדים, שחרף גילם המתקדם, צעדו באומץ ובהנאה ונהנו מתצפית על הגליל והגולן המושלג. כמו כן התמוגגו  מהפריחה ומתקרובת של קפה ועוגה לאורך המסע" מסרה ורד.
לדבריה, מאחר ובשטחי אזור קיבוץ דן קיים בוץ רב עקב גשמי הברכה שפקדו אזור זה, נקבעה נקודת הזינוק מאזור כפר גלעדי.
לקראת המסע חילק מרכז "דורות בגלבוע" למשתתפיו, חולצות שעליהן התנוססה סיסמה 'צועדים בשבילי ישראל'. מנהלת מרכז "דורות בגלבוע" מסרה כי על פי התכנית, ימשיכו הצועדים בעוד שלושה שבועות את המסע מקיבוץ יפעת, כאשר אליהם צפויים להצטרף ותיקים נוספים מישובי הגלבוע ששמעו על הצלחת הפרוייקט.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר הביע את התפעלותו מפרויקט המסע האמיץ כלשונו ואמר כי ותיקי המרכז "דורות בגלבוע", מוכיחים כי העולם שייך גם לוותיקים, וכמו עמיתיהם הצעירים, היוצאים למסע בשבילי הארץ עם תרמיל, הם צועדים בכושר מעורר הערצה עם כוחות ושאיפות עד כיבוש העיר הדרומית – אילת. הוא איחל להם הצלחה ואריכות ימים.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים