דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ותיקי הגלבוע ממשיכים לצעוד רחוק - מדן עד אילת
 
 
 
 

עשרות ותיקים מישובי הגלבוע חידשו השבוע את מסעם הרגלי ב"שבילי ישראל", והפעם, מכפר גלעדי בצפון ובסיומו "כבשו" את תל דן. המסע, שהוכתר ע"י מנכ"לית "דורות בגלבוע" כמוצלח מאד, מהווה חלק מתכניתם של בני גיל הזהב להגיע עד אילת בדרום. משתתפי המסע צעדו כ- 15 ק"מ, וניכר עליהם כחדורי מוטיבציה להשלים את מסעם לאילת.
מסתבר שאין גיל לרוח צעירה !
מרים ורד, מסרה כי מעגל משתתפי המסע התרחב בחודשים האחרונים, לאחר שלדבריה, שמעו המצטרפים על הפרוייקט וציינה כי המסע הראשון שנערך לפני למעלה מחודש, מכפר גלעדי ואשר הקיף 14 ק"מ והסתיים בקיבוץ יפתח בהצלחה. "הוותיקים ממשיכים לצעוד לאורך השבילים בהנחיית המדריך ראובן ארד, המתמחה בהובלת קבוצות צועדים בשבילי ישראל. אני מתפעלת מהאומץ, אותו הפגינו הוותיקים שלנו במסעם וניכר הוא כי הם נהנים להתמיד בו ומתמוגגים לא מעט  מתצפית על הגליל והגולן הפורחים", מסרה ורד.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר שיבח את ותיקי הגלבוע, ובראש וראשונה את הנהלת מרכז "דורות בגלבוע" ואמר כי הגלבוע על תושביו – צעירים ומבוגרים מצדיעים לבני גיל הזהב על אומץ ליבם. הוא בירך את משתתפי המסע ב"שבילי ישראל" בהמשך פעילותם הגופנית ואמר כי הוא מאחל הגשמה לשאיפותיהם ל"כיבוש" העיר אילת. "רבים מכם תרמו לבניין הארץ וממשיכים בעשייה מבורכת. במסעכם, אתם מהווים דוגמה חינוכית-גופנית של מופת, לדור הממשיך והצעיר. בשם תושבי הגלבוע אני מאחל לכם אורך שנים ובריאות איתנה", אמר ראש המועצה.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים