דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מרכז "דורות בגלבוע" מרחיב פעילויותיו במגוון נושאים ותחומים לקהל הותיקים בגלבוע
 
 
 
 
מרכז "דורות בגלבוע" בישוב גן נר שבגלבוע, הרחיב באחרונה את היצע פעילויותיו במגוון של נושאים, המבטאים ברובם את הקידמה והלך הרוח המודרני, בהנחיית אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ,המותאמים לקהל היעד, להעצמה אישית.
 מרים ורד מנכ"ל "דורות בגלבוע", מציינת כי ציבור הוותיקים הנמנה על באי המרכז התרחב השנה במספר רב של שוחרי ידע ותרבות. היא סיכמה את מחצית שנת הפעילות תשע"ב כמוצלחת מאד ומונה כאן ממיטב החוגים והפעילויות, שהובילו השנה בראש ההיצע הנרחב של מרכז "דורות בגלבוע", ואשר יתוגבר עוד בשנת תשע"ג.  
"דורות בגלבוע" בשביל ישראל
שביל ישראל
ורד: "התחלנו לצעוד בשנה שעברה כפיילוט, ובמשך 5 ימי צעידה צעדנו למעלה מ-70 ק"מ של "שביל ישראל", המוביל מדן עד אילת. אנו נגביר השנה את קצב הצעידה ונצעד אחת ל- 3 שבועות, בימי רביעי בשבוע. יש משוב מאוד טוב של המשתתפים. התוכנית השנה תכלול גם יומיים רצופים בדרום הארץ - בנגב.התוכנית פתוחה לכל המעוניין!
"אתנחתא בדורות"
במסגרת "אתנחתא בדורות" מופעלים אירועי תרבות, המותאמים לאולם בית העם שלנו, בשיתוף פעולה עם "תרבות לישראל". האירועים מתקיימים אחת לחודש , ביום שישי הראשון בחודש ומקדימים להם מפגש חברתי על כוס קפה ועוגה.
 
התמקצעות במתן שירותים
מדובר בשירותים מקצועיים,בהם אנו מיישמים ידע ונסיון מקצועי, תוך שימת דגש על טיפול באנשים עם דמנציה ותמיכה במשפחותיהם.
מנהיגות רוחנית
על מנת לנצל את הפוטנציאל המנהיגותי הטמון בקרב חברי המרכז, ניתן דגש בשנה זו להיבטים הפילוסופים והמעשיים של מנהיגות רוחנית מתוך התפיסה שיש לבסס את הכישורים, נסיון החיים והידע שנצבר בקרב הותיקים להובלת תהליכים חברתיים באזורנו. אנו מזמינים את גילאי 50 ומעלה מכל ישובינו להצטרף לתוכנית זו, להנות מעומקה  מחד,   ולהשפיע מאידך.
"ארץ אהבתי" לגילאי הביניים
התוכנית המציינת 8 שנים להקמתה נמצאת בשלבים מתקדמים של בנייתה ,ובקרוב תופץ בקרב קהל היעד של גילאי 40-65 מיישובי הגלבוע והאזור הרחב.
ב- 12.9 יתקיים אירוע חגיגי של פתיחתה על מדשאות "דורות בגלבוע" בגן נר בהשתתפות נרשמים ומתעניינים.
"יחידים ויחידות"
 חברנו 11 עמותות של  ותיקי מועצות אזוריות מהצפון ל"שקוף בצפון" – רשת חברתית צפונית, למתן תשובות מגוונות ליחידים וליחידות בגילאי 55 ומעלה, הכוללת טיולים, ארועים, מפגשים ועוד. ב- 3.8.12 יתקיים במועצה האזורית עמק יזרעאל פסטיבל "אהבה לכל גיל" שיחל ב- 14:00 לתוך הערב, ואליו מוזמנים יחידים ויחידות מכל ישובינו.
לסיכום ציינה מנכ"ל מרכז "דורות בגלבוע" כי ההרשמה לחוגים ביחידה החברתית נמצאת בעיצומה, שכן , לדבריה, הוקדמה פתיחת השנה לחודש ספטמבר וחוברת החוגים לגילאי 60 ומעלה נשלחה לכולם.
החוברת נמצאת בדף הבית של אתר המועצה .
ההרשמות יסתיימו ב- 1.8.12 .לכן, ממליצה להקדים לבחור ולהירשם
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים