דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מ.א.הגלבוע משקיעה כשני מיליון שקל בשדרוג ושיפוץ מבני חינוך של המועצה
 
 
 
 
בהמשך להחלטת המועצה האזורית הגלבוע, מלפני מספר חודשים, להקים מחלקת אחזקה באחריות מינהל השירות לתושב בראשותו של סגן ראש המועצה רמי אלהרר, שתיתן מענה רוחבי לכלל מינהלי המועצה, תחל המחלקה בימים הקרובים בביצוע עבודות שדרוג ושיפוץ מבנים בכל מוסדות החינוך של המועצה, כולל פעוטונים וגנים, לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ג. עלות הפרויקט הוא כשני מיליון שקלים. ראש המועצה, דני עטר, הנחה את סגנו אלהרר, וכן את ראש מינהל החינוך דרור ללוש, לשלב בפרויקט השידרוג והשיפוץ מתן דגש מיוחד בנושא הבטיחות לשמירה על בטיחותם של התלמידים.
בית הספר החדש בעמק חרוד
 דני עטר, בירך את תלמידי בתי הספר ואת ילדי הגנים בברכת חופשה מהנה. הוא ציין כי אזור הגלבוע שהתברך בהגירה חיובית, של משפחות צעירות מכל הארץ, ואשר בחרו להעצים את חינוך ילדיהם בסביבה לימודית ירוקה ונעימה, היא סיבה טובה להמשיך כל שנה ולשדרג תשתיות ומבני חינוך לרווחת התלמידים, תוך מתן דגש לשמירה על נושא הבטיחות, הקיימות ואיכות הסביבה.
 ראש מינהל החינוך, דרור ללוש מסר כי מתחילת הקיץ, פועל המינהל שבראשו הוא עומד, במישנה מרץ, בעיקר על תיכנון מהלך השנה החדשה, הכולל איגום משאבים לפרויקטים חינוכיים, הניצבים בראש סדרי עדיפויותיו של ראש המועצה דני עטר. הוא הוסיף כי הנחיית ראש המועצה, הציבה בפני מערכת החינוך בגלבוע מטרה - לספק את התנאים והכלים, למיצוי כישוריו ויכולותיו של כל תלמיד ותלמידה, ולפיתוח מצויינות בתחומי הלימוד השונים, לרבות יצירת סביבת לימודים מיטבית, לרווחת המורים והתלמידים. "אין ספק שגם בשנת הלימודים תשע"ג, ימשיך החינוך בגלבוע להוביל בהעצמה חינוכית ומיטבית", אמר ראש מינהל החינוך במועצה.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים