דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מ.א.הגלבוע משקיעה משאבים להעצמת מנהלי בתי"ס וכוח-אדם במערכת החינוך
 
 
 
 
מינהל החינוך של המועצה האזורית הגלבוע, מקיים בימים אלה השתלמויות למנהלי בתי הספר וכוח אדם במערכת החינוך בנושאים של תקשורת ואימון קוגניטיבי, במסגרת מודל "שפת המצוינות" בגלבוע, על מנת להרגיל את משתתפי ההשתלמות לדבר "בשפה אחידה" ולעמוד טוב יותר במשימות מול מורים, הורים ותלמידים. האימון הקוגניטיבי מקדם נורמות של התנסות ושל תקשורת פתוחה. כמו כן בונה יידע לגבי מגוון סגנונות חשיבה של אנשי הוראה ותלמידים. 
 
מנהלי ביה"ס מהגלבוע סדנת מצויינות
דני עטר, ראש המועצה, שלאורך שנות כהונתו, משקיע משאבים להעצמת מנהלי בתי הספר וכוח אדם בהוראה, מציין כי מנהלי בתי הספר הם חוד החנית של מערכת החינוך בגלבוע. "המועצה פועלת לחתירה למצוינות, בראש וראשונה בהוראה, תוך הקפדה לשיפור והעמקת הידע והמיומנות בקרב מנהלי בתי הספר ועובדי החינוך. את כל אלה ניתן להשיג ע"י העשרה מעמיקה של מצוינות חינוכית בקרב ציבור מנהלי ומורי בתי הספר", אמר דני עטר.
 
דרור ללוש, ראש מינהל החינוך במועצה  ציין כי האימון הקוגניטיבי יכול לשמש כלי רב עצמה בידי איש החינוך בהתנהלותו מול התלמידים, כמו גם מול חבריו לצוות החינוכי והמרחב הבית-ספרי בכלל", אמר ללוש. הוא הוסיף כי את ההשתלמות מעבירה רחלי כרמון ממכון "ברנקו וייס", מכון שיפתח ושכלל את הגישה ליישומה בעבודה אישית וקבוצתית עם בני נוער ועם צוותי הוראה.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים