דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מאות ילדים מהגלבוע עשו כניסתם לכיתה א' בטכסים חגיגיים
 
מאות ילדים מהגלבוע עשו כניסתם לכיתה א' בטכסים חגיגיים, בפעילות אמנותית ובהשמעת שיר התקווה בבי"ס חב"ד חגגו את פתיחת הלימודים בתקיעת שופרות


 דני עטר להורים: "אתם מפקידים ילדיכם בידי צוותי חינוך מיומן ומנוסה"!
ראש המועצה עטר מחלק שי לילדי כיתות א'
 מאות תלמידים, הורים וסבים מישובי הגלבוע, ליוו  ביום שני, את ילדיהם לכיתה א', בבתי הספר היסודיים של המועצה האזורית הגלבוע ונטלו חלק בטכסים חגיגיים שכללו פעילות אמנותית, כמו נגינה, שירה, דקלומים ובסיום שרו את שיר התקווה.  הטכסים נערכו במעמד ראש המועצה, דני עטר, סגנו, רמי אלהרר וראש מינהל החינוך דרור ללוש. בבית הספר היסודי "נר הגלבוע", בלט מספר המשתתפים, מקרב ההורים ובני משפחה, דבר שעורר התרגשות רבה בקרב צוות החינוך. נטע בריימוק, מכיתה א' הייתה נרגשת. "כל הקיץ חיכיתי בהתרגשות ליום הזה והיום ממש כייף", אמרה. מירי עיני, מנהלת בית הספר, ציינה כי טכסי הכניסה לבית הספר והתרגשות הילדים היו מעבר לכל תיאור. "אני עצמי התרגשתי, ולילה קודם לכן לא הצלחתי לעצום עין", אמרה.
ראש המועצה עטר נואם בפני הורי התלמידים בפתיחת השנה בביה"ס נר הגלבוע בגן נר
  ראש המועצה דני עטר בירך את התלמידים ואת הוריהם בברכת שנה טובה והצלחה בלימודים ואמר כי האווירה החגיגית הנלווית לכניסתם של התלמידים לכיתה א', הופכת יום זה ליום של חדווה והנאה, המשרים נועם ומקלים מהרה על הקליטה. הוא פנה לילדי כיתה א' ואמר: "חזרתם מהחופש רעננים ושזופים, ובעוד מספר דקות תחבשו את ספסל הלימודים, אני מאחל לכם הצלחה בתחילת דרככם". להורים שהתקשו להיפרד מילדיהם, הבהיר ראש המועצה כי הם יכולים להיות רגועים וציין כי ילדיהם מופקדים היום בידי צוות מחנכים ומורים מדהים, מנוסה ומיומן שילווה את הילדים לאורך השנה.
כמו כן בירך ראש המועצה את ראש מינהל החינוך, דרור ללוש ואת צוותו וציין כי במהלך חופשת הקיץ, השקיע ללוש וצוותו מאמצים עילאיים להצלחת פתיחת שנת הלימודים, ואפשר את פתיחתה באפס תקלות.
בהמשך, ביקרו ראש המועצה ופמלייתו ביתר בתי הספר היסודיים של המועצה, ביניהם גוש חבר, גוש יעל,  בית ספר חב"ד שבישוב אביטל, וכן בכפרים ערביים. בבית ספר מוקיבלה ובית הספר הירוק. בבי"ס מוקיבלה התקבל ראש המועצה, דני עטר בהמולה של שמחה ובברכת "מ-ר-ח-ב-ה  רועמת מעשרות ילדי כיתה א'. מנהל בית הספר מוראד זידאת, פתח את שיעורם הראשון של התלמידים בהסברה על המועצה ועל התמיכה והשוויון בהם זוכה בית הספר ממנהל החינוך.  בטכס נכח ראש ועד הכפר סובחי זיאדת.
 
בבית הספר חב"ד, המוביל זו השנה הרביעית באקלים מיטבי, כפי שהעידו תוצאות המיצ"ב, תקעו הורי התלמידים בשופרות ופרסו את טליתותיהם על הילדים, לעיניהם המשתאות של צוותי החינוך ופמליית ראש המועצה. רחל קיל, מנהלת בית הספר ורב בית הספר אבי ידגר הודו לראש המועצה, לסגנו ולראש מינהל החינוך על הטיפוח, לו זוכה, כדברם בית הספר, ביתר דגש.
 
דני עטר, סגנו, רמי אלהרר וכן ראש מינהל החינוך העניקו במהלך הטכסים שי לתלמידים מטעם המועצה, שכללו ערכת מכשירי כתיבה וצבעים ואיחלו לתלמידים שנה של קציר הילולים חינוכיים.
 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים