דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בגלבוע נערכים לקראת פתיחת שנה"ל תשע"ג
 
 
 
 
השנה יעצים מינהל החינוך את שפת מצויינות בכל בתיה"ס
 
 
לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ג, פועלים במינהל החינוך של המועצה האזורית הגלבוע, סביב השעון להבטחת פתיחתה של שנת הלימודים ללא תקלות בבתי הספר, בגנים, בפעוטונים ובמעונות יום. בימים אלה מבוצעות בהנחיית ראש המועצה דני עטר, עבודות שדרוג ושיפוץ במבני חינוך, כולל גנים ופעוטונים בהשקעה של שני מיליון שקלים. במקביל, עוסקים במינהל החינוך של המועצה, בהצטיידות בחידוש הציוד, לרווחת התלמידים במוסדות החינוך של הגלבוע.
ראש המועצה עטר חונך את גן ילדים בכפרים
ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש מסר כי השנה מתמקד מינהל החינוך בהעצמת מודל שפת המצוינות במערכת החינוך וכוח אדם בהוראה. "מתחילת הקיץ פעלנו במשנה מרץ, בעיקר על תכנון מהלך השנה, הכולל איגום משאבים לפרויקטים חינוכיים, הניצבים בראש סדרי העדיפויות של המועצה. בין השאר נערכו במהלך חודש אוגוסט השתלמויות למנהלי ומורי בתי הספר, לגננות ולמטפלות, כל זאת על מנת לשכלל שיטות החינוך, ובהתאמתם לעידן המתקדם", אמר ראש מינהל החינוך.  
 
הוא ציין כי בהנחיית ראש המועצה, דני עטר, הציבה מערכת החינוך בגלבוע מטרה לספק את התנאים והכלים, למיצוי כישוריו ויכולותיו של כל תלמיד ותלמידה, ולפיתוח מצוינות בתחומי הלימוד השונים, לרבות יצירת סביבת לימודים מיטבית, לרווחת המורים והתלמידים. "אין ספק שגם בשנת הלימודים הבאה, ימשיך החינוך בגלבוע להוביל בהעצמה חינוכית ומיטבית", אמר ראש מינהל החינוך במועצה.
 
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים