דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תנאים של הצלחה - כל מוסדות החינוך בגלבוע עברו שידרוג ושיפוץ
 
 
 
 
כמו כן הוחלפו מזגנים ישנים בחדשים בכיתות ובגנים
 
כיתות ממוזגות ומאובזרות, חצרות ומגרשים מטופחים ומעל לכל - אקלים נוח ונעים, קידמו אלפי ילדי בתי הספר, הגנים והפעוטונים של ישובי הגלבוע בפתיחת שנת הלימודים בשבוע שעבר. במחלקת האחזקה של המועצה האזורית הגלבוע, שנערכו במהלך חופשת הקיץ בעבודות שיפוץ ותחלופת ציוד במבני בתי הספר והכיתות, השלימו לאחרונה את פרוייקט השידרוג, בהתאם להנחייתו של ראש המועצה דני עטר.
ביה"ס עמק יפה
מנהל המחלקה לאחזקה במועצה, אשר עמוס, מסר כי במסגרת הפרוייקט, הוחלפו מזגנים ישנים בחדשים בכל בתי הספר – בישוב ובכפר, כמו כן בוצעה צביעה של מבנים וכיתות והוחלפה תשתית מערכות המים, כולל הצבת מתקני משחקים העומדים, לדבריו בתקן הבטיחות. "בהנחיית מינהל החינוך, פעלה מחלקת התחזוקה במהלך חופשת הקיץ בקצב מואץ להכנת מוסדות החינוך, על מנת לעמוד בלוח הזמנים לפתיחה בטוחה וערוכה של שנת הלימודים, וכן על מנת לתת מענה הולם לצרכיהם ולנוחותם של התלמידים וילדי הגנים", אמר מנהל התחזוקה.
 
ראש המועצה דני עטר אמר כי, מערכת החינוך בגלבוע הציבה לה כמטרה - לספק את התנאים והכלים, למיצוי כישוריו ויכולותיו של כל תלמיד ותלמידה, ולפיתוח מצויינות בתחומי הלימוד השונים, לרבות יצירת סביבת לימודים מיטבית, לרווחת המורים והתלמידים. "אין ספק שבשנת הלימודים החדשה, ימשיך החינוך בגלבוע להוביל בהעצמה חינוכית ומיטבית", אמר עטר.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים