דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> השגי בגרות נוספים בעמק חרוד
 
 
 
תלמידי בי"ס רב תחומי בעמק חרוד ממשיכים להוביל בהישגי מקצועות הבגרות  והשבוע קצרו הישגים מדהימים בפיסיקה ובכימיה

דני עטר, ראש המועצה האזורית הגלבוע: "הצבנו את השאיפה למצוינות כמטרה מרכזית"

100 אחוז מהניגשים לבגרות בפיסיקה 5 יח"ל סיימו בהצלחה יתרה, 85% מהניגשים לבגרות בכימיה 5 יח"ל סיימו בהצטיינות

בבית הספר הרב תחומי עמק חרוד שבגלבוע, שרק לפני שבוע, עברו 100 אחוז  מתלמידיו בהצלחה את בחינות הבגרות לאנגלית, הצליחו גם השבוע לפרוץ גבולות ולנפץ את הסטטיסטיקה לרסיסים, בכך ש-100 אחוז מהתלמידים שניגשו השבוע לבגרות בפיסיקה ב-5 יחידות לימוד, סיימו בהצלחה. הישג לא פחות חשוב,צברו תלמידי מגמת הכימיה ש-85 אחוז מהם סיימו בהצלחה את בחינות הבגרות, עם 5 יח' לימוד.

מנהלת בית הספר הרב תחומי, אילנה לוסטיג ציינה כי לרבים ידוע שמדובר בבית ספר מצליח ומוביל בקנה מידה אזורי וארצי, ושהשנה,אחוזי ההצלחה בבגרויות מותירות את בית הספר גבוה-גבוה ברשימת בתיה"ס המובילים בארץ. "הטרנד העכשווי של כל מתמודד המערכות בחירות הוא הגאווה באחוז ההצלחה בבגרות. בעמק חרוד הסטנדרט הוא אחר, הדגש של הנהלת בית הספר וצוות ההוראה הוא על תעודת בגרות איכותית, כזאת שתאפשר לבוגריה להתקבל לכל פקולטה בה יחפצו.

לשם הדגמה בבגרות במתמטיקה 3,4,5 יח"ל,מציינת מנהלת בית הספר כי כל הניגשים עברו בהצלחה. מתוכם כ- 50 אחוזים עברו את הבגרות בהצלחה יתרה, כלומר הציון בבחינה מעל 95. "גם בוגרי מגמת כימיה הוכיחו את איכותם כאשר 85 אחוזים מכלל הבוגרים סיימו בהצטיינות יתרה". לדבריה, גולת הכותרת נשארת ונשמרת: 100 אחוזים מכלל בוגרי מגמת פיסיקה סיימו את הבגרות בהצלחה יתרה.

 

אילנה לוסטיג, מדגישה כי ההצלחה היא בזכות שילוב של צוות מורים מנוסה והשקעה ללא גבולות מצד התלמידים. "אצלנו המורים רואים את העבודה היומיומית כמשימת שליחות. צוות ההוראה עתיר ניסיון, יודע לגעת בנקודות החולשה ולטפח את נקודות החוזק. אנחנו לא מתפשרים על בנוניות ומצליחים להוציא מהתלמידים את המקסימום. כמובן שההצלחה היא גם בזכות התלמידים ששואפים כל הזמן להגיע לטופ. אני שמחה שביה"ס מוביל את מערכת החינוך בעמק להצלחות גדולות".

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים