דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> יסודי עמק חרוד ממובילי מבחני המיצ"ב
 
 
 
ביה"ס היסודי עמק חרוד בגלבוע בין המובילים  במבחני המיצ"ב בארץ

תלמידי כיתות ב' ו-ה' של בית הספר "עמק חרוד" יסודי שבגלבוע, עשו את זה, הם זכו במבחני המיצ"ב (מדד יעילות וצמיחה בית ספרית) לשנת תשע"א, של משרד החינוך,ונימנה עם בתי ספר המובילים בארץ. התלמידים נבחנו במקצועות שפה וחשבון, והביאו כבוד לבית ספרם. כמוהם נבחנו תלמידי כיתות ה' ו-ו' בתחום האקלים הבית ספרי וגם הם קצרו הצלחות בקנה מידה דומה. המבחנים נועדו לבחון באיזו מידה עומדים תלמידי בתי הספר היסודי, ברמת הדרישות המצופה מהם, על פי תכנית הלימודים במקצועות בהם נבחנו.
ליאורה דותן, מנהלת בית הספר עמק חרוד, לא יכלה להסתיר את גאוותה:  "שמחתי מאד, כששמעתי על כך שבית הספר שלנו הגיע למקום כל כך גבוה, זה מביא המון גאווה לבית הספר ולגלבוע כולו", אמרה דותן. לדבריה, תוצאות מבחני המיצ"ב בחשבון ובשפה היו גבוהות מהממוצע הארצי, וזאת למרות שהממוצע הארצי עלה השנה באופן משמעותי. לגבי תוצאות מבחן נושא האקלים הבית-ספרי, הן ביטאו את תחושת הביטחון והשייכות לבית הספר, וכן את החוויה הכללית הטובה של התלמידים", ציינה מנהלת בית הספר, היא הוסיפה, כי חרף הנתונים החיוביים, ימשיך בית הספר לבדוק את עצמו, תוך איתור אחרי הנושאים הנחוצים שיפור.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך את תלמידי בית הספר ומוריו, ואמר: "הנתונים מעודדים ביותר, הם מעידים על הצטיינותם של תלמידים בהישגים גבוהים, בקנה מידה ארצי. מערכת החינוך בגלבוע, שמה לה כיעד - העפלה בהישגים, תוך חתירה למצוינות", אמר. הוא העלה על נס את מאמציהם של צוותי החינוך, המשקיעים לדבריו, שעות עבודה רבות מעבר למסגרת העבודה.
ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, אמר כי הוכח שבגלבוע נעשתה קפיצה משמעותית בכל המקצועות וברוב הכיתות שנבחנו. "מגמת העלייה במצוינות נמשכת", אמר ראש מינהל החינוך.   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים