דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ביה"ס היסודי "עמק חרוד" בגלבוע מועמד לפרס חינוכי לאור פעילותו הפדגוגית יוצאת הדופן בביה"ס הוקמה ספריה גדולה שתשרת למעלה מ-500 תלמידים
 
 
 
   
בית הספק היסודי "עמק חרוד" של המועצה האזורית הגלבוע, הומלץ לקבלת פרס חינוכי, לאור פעילותו הפדגוגית, יוצאת הדופן בתחום עידוד קריאה ופעילות בספרייה. את ההמלצה נתנו מנהלת קרן הספריות בדימוס, ציפי קרליץ ומנהלת הספריות במחוז צפון, שרה מיה. השבוע הושלמה בנייתה של ספריה חדשה גדולה בבית הספר, תרומתם של משפחת גוטסמן לזכרו של ראש המשפחה, מילטון גוטסמן והמועצה האזורית הגלבוע.
ליאורה דותן, מנהלת בית הספר הודתה נרגשות למשפחת גוטסמן ולראש המועצה דני עטר שפעל להקמת הספרייה ואמרה כי המועצה משקיעה משאבים רבים למערכת החינוך בכלל ולבית הספר עמק חרוד יסודי בפרט, להעצמתם ולרווחתם של התלמידים.
מנהלת ביה"ס דותן מציגה לראש המועצה עטר את הספרייה החדשה
 
דני עטר, ראש המועצה האזורית הגלבוע, אמר כי עידוד הקריאה, הוא אחד הדברים החשובים בעיצובו של הילד. "ילד קורא, יקצור הישגים לימודיים טובים יותר. "הספרייה החדשה, מסמלת את הערך המוסף בבתי הספר בגלבוע.   
 
אין לי ספק  שהילדים ייהנו וינצלו את הספרייה להרחבת הדעת. השינוי הגדול במערכת החינוך בגלבוע,  בתנאים הפיזיים המשופרים והמשודרגים ובסביבה הלימודית המשופרת, הוא יעדה העיקרי של המועצה", אמר דני עטר.
ראש מנהל החינוך במועצה, דרור ללוש אמר כי הספרייה החדשה נבנתה בסטנדרטים גבוהים ומהווה פינה נעימה ואטרקטיבית ללמידה והעשרה. "מדובר בספריה, מרהיבה ביופייה, המסוגלת לאכלס למעלה מ-500 תלמידים ויש בה תנאי נוחות לרווחת התלמידים, כמו כן  מאפשרת לתלמידים לקרוא ולשאול ספרים ומשמשת בין השאר, מעין כיתה ענקית להכנת שיעורים בשעות הצהריים", אמר ראש מנהל החינוך.
 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים