דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בבי"ס "עמק יפה"בגלבוע "צומחים ומצמיחים"
 
 
 
 
תלמידי בית הספר "עמק יפה" של המועצה האזורית הגלבוע, מקיימים במסגרת פרויקט קהילתי חדש, "הסדרת גינות ירק וערוגות תבלינים" בגני ילדים של המועצה, בשיתוף פעולה של ילדי הגן. התלמידים, הוכשרו במסגרת הפרויקט, עיונית ומעשית, בעבודה בחממה הבית ספרית וצברו ניסיון בהסדרת גינות ירק ובגידול תבלינים לסוגיהם. לצד פעילות זו, מקיימים התלמידים מפגשים עם ילדי הגן ועורכים יחד עימם, פעילויות חינוכיות ערכיות הקשורות לנושא הגינה, החי והצומח ושמירה על איכות הסביבה.
 
מגדלים תבלינים בגני ילדים
קובי רוימי, מנהל בית הספר "עמק יפה", מסר כי התלמידים מעבירים לילדים את הפעילויות שהכינו באופן חווייתי ומהנה. "מדובר בהצלחה של פרויקט המתבצע בבית ספרנו, זו השנה השנייה. יש ביקוש רב מקרב התלמידים, להשתתפות בפרויקט. תלמידי הפרויקט עצמם, מגלים אחריות, התמדה ומסירות רבה לעבודה בגן ושמחים לפגוש את  ילדי הגן. מפגש זה, מאפשר להם להתנסות בהדרכה, הנחיה, משחק והנאה עם ילדים צעירים, ציין מנהל בית הספר והוסיף כי כבר נוצרו קשרים חמים בין התלמידים לילדי הגן וכן עם צוות הגן. 
כתבנו מציין כי ימי השיא בבית הספר, הם אירוח ילדי הגנים בבית הספר.  המפגש עם ילדים, מעשיר את מושגיהם, הודות לפעילות המבורכת של בית הספר, המהווה כר נרחב ומטופח לילדים המתארחים בבית הספר. בית הספר גם נוהג ללוות אירועים וחגים בפעילויות מהנות לילדי הגנים, כמו חגיגות החנוכה, שבמסגרתן העמידו תלמידי בית הספר תחנות מגוונות בנושאי החג, כאשר ילדי הגנים פעלו בהם בהנאה רבה ובכיף.לצד כל אלה, נהנה צוות המורים מהצגה מרתקת, פרי יצירתם של התלמידים, כאשר לקינוח, נהנו מכיבוד של  סופגניות ולביבות טעימות, אותן הכינו תלמידי סדנת כלכלת בית".
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים