דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> עיתון מקוון חדש בבית הספר עמק יפה
 
 
 
 
בביה"ס "עמק יפה" שבגלבוע הושק עיתון מקוון  המהווה פריצת דרך  למתן ביטוי העשייה החינוכית

דני עטר: "עיתון בית הספר 'עמק יפה', מסמל יציאה לדרך חדשה במהפכת התקשורת הצעירה ואני משוכנע שתגביר את שיעור מידת המצוינות בקרב התלמידים"
 
המתחם המטופח של בית הספר עמק יפה 
בבית הספר "עמק יפה", של המועצה האזורית הגלבוע, הושק לאחרונה עיתון חדש לדיווח על העשייה החינוכית, הלימודית והחברתית, מתוך מגמה להרחיב ולהעמיק את הקשרים בין בית הספר, בין המורים, התלמידים וההורים, בעשייה החינוכית, הלימודית והחברתית. סמוך ליציאת התלמידים לחופשת הפסח, ניתן בעיתון ביטוי על פעילות מגוונת ועשירה, של חצי שנה
בבית הספר, כאשר המוטו, כדברי מנהל בית הספר, קובי רומי הוא, "למקום שליבו אוהב - לשם מוליכות אותו רגליו". תלמוד בבלי, מסכת סוכה].
"ההתייחסות לתלמיד נעשית תוך ניסיון רגיש להתאים, להתחבר, להתקשר ולגעת בלב, הפועם הייחודי של כל אחד מן התלמידים והתלמידות. הכתבות הנסקרות בגיליון זה, הוכנו על ידי צוות ביה"ס ותלמידיו ומאפשרות מבט למדגם מייצג של תפיסה זו", אומר מנהל בית הספר ומוסיף כי השנה הועמק החינוך החברתי-ערכי בביה"ס תוך שימת דגש על בית ספר ירוק ועל עשייה ירוקה, בשיתוף עם הקהילה העוטפת ל"עמק יפה", כמוהו גם תהליך ההכנה לקראת שירות משמעותי בצה"ל שכבר נמצא בשיאו.
 ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך את הנהלת בית הספר, את צוות המורים והתלמידים ואמר כי השקת העיתון החדש של בית הספר מסמלת יציאה לדרך חדשה במהפיכת התקשורת הצעירה. "אין לי ספק שבית הספר יעמיק מעתה את המודעות לעשייה החינוכית במערכת החינוך בגלבוע, ויהיה שותף לקהילה, בה הוא חי. "אני משוכנע שחשיפתה של העשייה החינוכית בתקשורת הבית-ספרית, תגביר את שיעור מידת המצויינות בקרב התלמידים", אמר ראש המועצה. כמו כן איחל לתלמידי בית הספר, להנהלה והמורים, חג פסח שמח וכשר.
כזכור, במסגרת לימודי הבגרות באזרחות נערך לאחרונה, סיור במשכן הכנסת. לדברי המנהל, שוכללה השנה ההוראה המיטבית והמותאמת תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. "תלמידנו עברו בהצלחה את בגרויות החורף וכעת ההכנה
המוגברת בשיאה לקראת בגרויות הקיץ. בגיליון משולבות גם כתבות של כתבים צעירים, תלמידי ביה"ס,
המאפשרות לכולנו מפגש גם עם מבטם הייחודי והיכרות עם חוויותיהם ועולמם מקרוב", מסכם מנהל בית הספר.
כתבנו מציין כי כמידי שנה, השתתפו עשרות תלמידי בית הספר בצעדת הגלבוע המסורתית, כולל ילדי צוות המורים
והעובדים ותרמו לתחושת היחד ולאווירה המשפחתית המיוחדת ל"עמק יפה".
 לרגל חג הפסח, איחל מנהל בית הספר חג שמח לראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, לראש מינהל החינוך, דרור ללוש למפקחת על החינוך המיוחד באגף לחנוך ההתיישבותי במשרד החינוך, אורנה פרידמן וכן לצוות המקצועי, המסור של בית הספר, העושה, לדבריו רבות להובלת התלמידים בהצלחה להישגים ערכיים, התנהגותיים ולימודיים.
   

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים