דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ב - "עמק יפה" בגלבוע ניגשו בהצלחה לבחינות הבגרות
 
 
 
 
95 אחוז מתלמידי החטיבה העליונה (מכיתה י' עד י"ב) של בית הספר "עמק יפה" בגלבוע, ניגשו בהצלחה לבגרות מעשית ועיונית במגמות פיזיקה, אנגלית, מתימטיקה, מחשבים, ואזרחות. מנהל בית הספר "עמק יפה", קובי רוימי, מסר כי תלמידי החטיבה העליונה התמודדו בהצלחה עם סדרת בגרויות משמעותיות. הוא בירך את התלמידים ואת מוריהם ואמר כי צוות המורים של בית הספר הצליח להטמיע בקרב התלמידים מצוינות של למידה, שהביאה להעפלת מספרם של הניגשים לבגרות.
תלמידי "עמק יפה" בטיול על הר הכרמל
"הצלחה של מספר כה מבורך של תלמידים הניגשים לבחינות הבגרות, היא ההוכחה להשתדלותם של התלמידים להוכיח את יכולתם בצבירת הישגים נאים, ולגבינו, המורים וההנהלה – הצלחה בהשגת המטרות שהציב בית הספר בפניו", אמר מנהל בית הספר. הוא זקף את ההצלחה לזכותו  של ראש המועצה דני עטר, המקפיד לדבריו, להקצות משאבים רבים, דרך מנהל החינוך לבית הספר.
 
ראש המועצה, דני עטר בירך את תלמידי בית הספר, המורים וההנהלה על נתוני מספר הניגשים לבחינות הבגרות הגבוהים, ואמר כי תלמידי בית הספר הוכיחו מצוינות לשמה. "כולנו גאים מאד בכם, בוגרי ובוגרות בית הספר בהישגיכם בלימודים, ומאחלים למסיימים שתשובו בשלום עם תום שירותכם לחיקו האוהב של נוף מולדתכם, הלא הוא הגלבוע", אמר עטר.
 
בית הספר, המוגדר כ"בית ספר ירוק", ממשיך במקביל, לשלב לצד החינוך, עשייה ירוקה, כאשר בשיתוף המחלקה לאיכות הסביבה במועצה האזורית הגלבוע וגורמי חוץ, פועל באמצעות תלמידיו לטפח את איכות הסביבה בבית הספר, ובין השאר נרתם להקמת גינות ירוקות בגני ילדים בגלבוע, כמו כן מבצע עבודות שיפוץ בבתי האוכלוסייה הוותיקה, וכן חידוש מבני מוסדות, כמו בית העם ברם-און. השנה, פעל בית הספר "עמק ירוק" בשיתוף עם המרכז לטיפוח ציפורי הבר, בספירת ציפורים הפוקדות את הגלבוע ובשמירה עליהן. כמו כן רשם הישגים בתחום הספורט.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים