דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בני היחידה לקידום נוער בגלבוע סיימו שנת פעילות עשירה בתכנים של לימודים והתנדבות בקהילה
 
 
 
 
מחזור ג' של היחידה לקידום נוער של המועצה האזורית הגלבוע סיימה שנת פעילות מוצלחת. נערי היחידה, יחד עם ההנהלה, המורים והמדריכים ערכו מסיבת סיום, באודיטוריום של המשכן לאמנות בעין חרוד מאוחד, בהשתתפות נציגי המועצה, נציגי משרד החינוך, נציגים מעמותת "מאיר פנים", מורים, צוות היחידה, הורים ותלמידים.
את המסיבה פתחו בדברי ברכות, שמוליק עינב, ראש מינהל הנוער במועצה, סמנכ"ל עמותת "מאיר פנים", ד"ר שולוב ברקן, מנחה חינוך-טיפול אורי לוידינסקי וכן מנחה ההשכלה אורן וקיים. במהלך הטכס הפתיעו תלמידי היחידה את המורים בסרטון ברכות אישיות, על המאמץ שהשקיעו בהם במרוצת השנה. את הערב הינחו תלמידה מהיחידה ומורה. 
חניכי היחידה והוריהם צופים במצגת 
דיקלה בן משה, מנהלת היחידה לקידום נוער ציינה כי במסיבה נפרדה היחידה מבוגריה. "הבוגרים נהנו מהפתעה נוספת בסרטון ברכות מאנשים קרובים לליבם, הסרטון ותוכנו ריגשו מאוד את הבוגרים ואת האורחים באולם. הדובדבן של הערב היה הקרנת הסרט של קב' התיאטרון אשר כתבה, ביימה והשתתפה בסרט, בו נטלו חלק שני שחקנים פופולריים, נירו לוי (רמזור) ורונית איבגי (החברים של נאור), כאשר החיבור בין השחקנים לתלמידים היה מדהים. את המסיבה חתמנו בחלוקת שי לבוגרים ותעודות הצטיינות למצטייני השנה בתחום הלימודי והחברתי, ובין השאר, חולקו תעודות למשתתפים בפרויקט נוער למען הקהילה של עמותת 'מאיר פנים'. סמנכלית העמותה ד"ר שלומית שולוב ברקאן  אף בירכה את הנערים ועודדה אותם" סיכמה מנהלת היחידה לקידום נוער.
 שמוליק עינב ראש מנהל הנוער במועצה שיבח את מארגני המסיבה והתלמידים ואמר כי ניכר היה שהייתה      מושקעת בטוב-טעם, ועוררה כבוד. "התוכן היה ראוי ומעניין, אני גאה בתלמידי היחידה על שיתוף הפעולה וההשקעה ומעריך מאוד את מאמצי הצוות ביחידה" אמר עינב..
 דיקלה בן משה: "בני היחידה סיכמו שנת פעילות עשירת תכנים שהתבססו על לימודים והתנדבות למען הקהילה. המסיבה הוכתרה בהצלחה רבה, אני מודה לכל מי ששיתף פעולה ולקח חלק. אנו שמחים שהגענו שוב לסיומה של שנה עמוסה באירועים ובהצלחות ובתקווה שלנה נוספת של עשייה וגדילה".
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים