דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> שגרירי מצוינות
 
 
 
 
כחלק מתכנית הטמעת מודל המצוינות בקרב תמידי בתי הספר  היסודיים בגלבוע,  וזאת בשיתוף עם מכון ברנקו וייס, התוכנית הלאומית, תכנית קרב ועיר ללא אלימות, התכנסו  לאחרונה, תלמידים שנבחרו כ -  "שגרירי אמנה'" מכל אחד מבתי הספר היסודיים ברחבי  במועצה עם ראש המועצה דני עטר וראש מינהל החינוך דרור ללוש .  
עטר עם שגרירי המצויינות
תפקיד  שגריר האמנה  -   להוביל את תהליך יצירת האמנה המועצתית, כפי שנעשה  בשנתיים האחרונות, במסגרת פרויקט אמנות כיתתיות ואמנות בית ספריות,  ולשמר את ערכי האמנות הבית ספריות כל אחד בבית ספרו.
 השנה,  החלה פעילות "השגרירים", ביום פעילות חוויתי ומרגש  מבוקר עד  הערב.   ביום זה התכנסו השגרירים מכל בתי הספר, יהודים וערבים, דתיים וחילוניים, ילדים מישובים קהילתיים, ממושבים, מקיבוצים ומכפרים  והתנסו יחדיו בפעילויות מגוונות העוסקות בסולידריות חברתית ומנהיגות . 
 בסיומו של היום התקיים טקס בו נשא דברים ראש המועצה מר דני עטר,  המשקיע רבות בטיפוח החינוך על כל רבדיו בגלבוע,  וציין בסיפוק את הישגיהם של התלמידים.  במהלך דבריו, יצר ראש המועצה קבוצות ישיבה מעורבות ו שיבח בפני התלמידים  את הישגיו של מודל שפת המצוינות ושל התלמידים ואמר כי הם מקור ג אווה לכלל תושבי הגלבוע. דרור ללוש, ראש מינהל החינוך, המוביל את תכנית מודל שפת המצוינות ציין כי שגרירי האמנה הוכיחו אחריות בוגרת ותורמים רבות להצלחת התכנית.  בסיום הטקס , הבטיחו  הילדים  לעשות למען אחווה וסולידריות חברתית.
 הילדים ציינו כי מה שלמדו בשיעורי שפת המצוינות  מחייב אותם  ליישם בפעילות שדרשה תלות הדדית. "זה רק מראה לנו כמה השיעורים חשובים.  למדנו  שהשפה היא לא מכשול, היא משהו שאפשר להתגבר עליו  כשרוצים...אנו צריכים להיות דוגמה אישית לאחרים וזה יכול להתבטא גם בעצות לחברי הכיתה או לאחרים בביה"ס...   לקחת אחריות אישית על מעשינו" , אמרו התלמידים. 
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים