דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הצלחה גדולה לכלביית הגלבוע, במהלך הפסטיבל אומצו כלבים רבים מקהל המבקרים בפסטיבל.
 
 
 
 
במהלך הפסטיבל לכדורים פורחים שהתקיים בחול המועד סוכות, בגן הלאומי מעיין חרוד שבגלבוע, אימצו מבקרים רבים כלבים שהוצגו במתחם הכלבייה, אותו הסדירה המועצה האזורית הגלבוע. הכלבייה, בניהולו של הווטרינר הרשותי, ד"ר שי רודריג, יחד עם מנהלת תפעול "הכלבייה גלבוע" ג'ניס גולדמן, וכן כ-10 בני נוער מתנדבים, מיישובי וכפרי הגלבוע העבירו מספר גדול של כלבים גזעיים ומאומנים למתעניינים באימוץ. כלביית המועצה, שלא מכבר עברה שדרוג וחידוש, בעידודם של ראש המועצה דני עטר וסגנו רמי אלהרר, זוכה להתעניינות רבה בקרב וטרינאריים רשותיים רבים, ומוגדרת כ"מלון עם חמישה כוכבים".


 כאן המקום לציין כי לא מכבר ערך מנהל השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות, ד"ר גלאון ביקור פתע בכלביה של המועצה האזורית הגלבוע ובסיומו העלה חשיבות רבה להתייחסותה של המועצה בראשותו של דני עטר לשיפור איכות חייהם של הכלבים וציין כי הכלבייה בגלבוע, היא אחד המתקנים היפים בארץ לאחזקת כלבים. "הודות לרמת הסטנדרט האיכותית של טיפוח חיות-הבית הבולט בה, כמו היגיינה, טריות המזון המוגש לכלבים ובעיקר על בריאותם ואילופם, לקראת מסירתם לאימוץ, מעידים על פעילות מקצועית ואהבת בעלי החיים", אמר מנהל השירותים הווטרינריים.
 
לורן איפסם לורן מכתם
ד"ר רודריג ציין כי הכלבים עוברים טיפוח מתמיד בעזרת המתנדבים, זוכים לתזונה טובה ובריאה. "המתנדבים מכשירים את הכלבים לקראת התאקלמותם בביתם של המאמצים, על מנת להקל על קליטתם הטובה", אמר  ד"ר רודריג. הוא  מזמין את כל אוהבי בעלי החיים לבוא לבית המחסה, שלא מכבר עבר שידרוג וחידוש, בעידודם של ראש המועצה דני עטר וסגנו רמי אלהרר, ולאמץ כלבים, שעברו לדבריו עיקור, חיסון, חינוך ואילוף. הוא חזר והדגיש כי "הכלבים מוחזקים בתנאים נוחים ביותר, כאשר כל כלב שוהה לבד בתא ונהנה מתנאים לא פחות מתנאי בית חם. "אנו מחכים לכם בכלביה של המועצה", קרא הווטרינר הרשותי ומצרף את פרטי ההתקשרות עם מנהלת תפעול הכלבייה: ג'ניס גולדמן:  טלפקס  6081547, או ישירות אליה 050-4077833.
 
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים