דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בדורות בגלבוע הפתיעו את ד"ר גברוש נחושתן, יו"ר העמותה, לרגל הגיעו לגיל גבורות ( 80 שנה)
 
 
 
 
מרכז "דורות בגלבוע" קיים בימים האחרונים מפגש "קתדרה לדורות" – שמטרתו העשרה והרחבת היידע בתחום הזיקנהלמפגש הגיעו רבים מוותיקי הגלבוע, ובמסגרתו הפתיעה הנהלת המרכז את ד"ר גברוש נחושתן, יו"ר העמותה, לרגל הגיעו לגיל  גבורות ( 80 שנה) בפעילות חגיגית. 
תשורה לגברוש ליום הולדתו ה - 80
חברי אסיפת העמותה וצוות המרכז בירכו את גברוש, בציינם  כי שירת הנפש שלו ופועלו למען ותיקי האזור מעוררים השראה בלב רבים. מרים ורד, מנכ"ל מרכז "דורות בגלבוע", ציינה כי המפגש היה מרגש מאד, ושבמסגרתו ניתנו שלוש הרצאות מרתקות מפיהם של פרופ' יצחק בריק  מנכ"ל "אשל", על איכות  החיים;  דודי זלברשלג, על הזיקנה בראי היהדות; ומיכל הרץ, על הזיכרון.
 ראש המועצה האזורית הגלבועדני עטר בירך את ד"ר גברוש נחושתן לרגל מלאות לו 80 שנה ואמר כי אנשים כמו גברוש, הם שיצרו תשתית לחיינו כאן. "אני מאחל לגברוש עוד שנים רבות וטובות של עשייה למען ותיקי הגלבוע", אמר. כמו כן בירך את מנכ"ל מרכז דורות בגלבוע, מרים ורד על תכנים רוחניים עשירים, שהמרכז מעניק לותיקיו במגוון של פעילויות – בחוגים, סדנאות, הרצאות וימי כייף.
   

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים