מבצע אכיפה נרחב בגוש חבר
מבצע אכיפה נרחב בגוש חבר השבוע לאחר שנתקבלו במוקד המועצה תלונות תושבים רבים מגוש יישובי חבר על נהיגה פרועה ומסוכנת של נהגים בכבישי הישובים, הוחלט לקיים מבצע אכיפה לילי נרחב לתפיסת עברייני תנועה
להמשך הכתבה לחצ/י 

מגרשי הכדורגל בגלבוע - ליגה אחרת
מגרשי הכדורגל בגלבוע  - ליגה אחרת בימים אלו עוברים מגרשי הכדורגל בגלבוע מהפך יסודי ומשודרגים על פי סטנדרטים גבוהים.המגרשים בסנדלה, תל יוסף בנעורה מקבלים טיפול יסודי, הכולל עבודות שדרוג רבות במטרה להעלאת רמת המתקנים.
להמשך הכתבה לחצ/י 

כדורשת: אלופה בין האלופות
כדורשת: אלופה בין האלופות בענף הכדורשת בגלבוע לא נחים לרגע, לאחר זכייתה באליפות הליגה המקומית בגלבוע התפנתה לאחרונה האלופה הטרייה "וואלי בול והשתתפה בטורניר כדורשת ארצי שארגן מועדון הכדורשת הישראלי והתקיים בכפר סבא
להמשך הכתבה לחצ/י 

אקטואליה בעקבות לוחמים
אקטואליה בעקבות לוחמים הנוער עבר מורשת קרב "דרך הרגליים":חניכי שכבת ז' חוו את כיבוש מצודת בירייה ופעילות פלוגת הפלי"ם, שכבת כיתות ח' ביקרה בתל פאחר, באנדרטת לוחמי אגוז ותצפתה על הגבול ודנה בנושאים בוערים שעל סדר היום הלאומי
להמשך הכתבה לחצ/י 

מתחילים את עונת המטאורים
מתחילים את עונת המטאורים בימים אלה, שמדינה שלמה מביטה מבעד למסכי הטלוויזיה על יירוטים של טילי כיפת ברזל וזיקוקי הפיצוצים, ישנם גם שובלים אחרים המביאים עמם אור- תחילת עונת המטאורים של הקיץ, גשמי המטאורים
להמשך הכתבה לחצ/י 

קייטנה גדולה לילדים קטנים
קייטנה גדולה לילדים קטנים גם השנה הפעילה מחלקת הגנים והגיל הרך של מועצה אזורית הגלבוע קייטנה לילדי הגנים במשך ארבעה שבועת עם מגוון פעילויות חינוכיות מעשירות.
להמשך הכתבה לחצ/י 

הגן היפני
הגן היפני ב"גן היפני" שבחפציבה הוחלט לאחרונה להרחיב את הפעילות ובמקום החלו לערוך סיורים מודרכים עם הסברים וטקסים מיוחדים מתרבות החיים היפנית.
להמשך הכתבה לחצ/י 

קייטנת איל"ן בגבע
קייטנת איל"ן בגבע השבוע התקיימה קייטנה ייחודית בגלבוע בקבוצת גבע, והשתתפו בה חניכים מעמותת איל"ן.על הקייטנה סיפר חבר גבע רז ברוד שריכז את ההערכות וקליטת הילדים: הקייטנה שאנו מקיימים ועושים באהבה גדולה.
להמשך הכתבה לחצ/י 

בשורה לתושבי ניר יפה, ולהרחבות ביישובים
בשורה לתושבי ניר יפה,  ולהרחבות  ביישובים אחרונה נתבשרו התושבים כי תכנית שדרוג התשתיות ביישובי הגלבוע מתקדמת על פי התכנון:בניר יפה שודרג קו הביוב המאסף הכולל גם את הרחבות הישובים יזרעאל, אומן, מולדת, חפציבה, מגן שאול ועוד .
להמשך הכתבה לחצ/י 

איכות הסביבה: יחידה סביבתית עצמאית לגלבוע
איכות הסביבה: יחידה סביבתית עצמאית לגלבוע לאחר שנים רבות של פעילות משותפת עם המועצה השכנה ממזרח עמק המעיינות בתחום איכות הסביבה, הוחלט לאחרונה על הפעלת היחידה הסביבתית של הגלבוע באופן עצמאי.
להמשך הכתבה לחצ/י