דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הכי צפונית... הכי קהילתית של כולנו
 
 
 
 
תלמידי חטיבת הביניים יערת העמק במגדל העמק קיבלו בהתלהבות את שחקני הפועל אלטשולר שחם גלבוע גליל סגנית שבאו לבקר .
שחקני הקבוצה הגיעו למגדל העמק במסגרת מסורת הקבוצה לשימור הקשר והתרומה לקהילה לבקר בבתי חולים ובבתי ספר  ולדבר על ערכי ספורט וחינוך ולשחק בפני הילדים משחקי ראווה.
בנוסף לתלמידים קבלו את פני השחקנים הנהלת בית הספר וראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה ומנהל  מנהל מחלקת קד"מ ואירועים במפעל הפיס.
פלס הצטרף כחיזוק לנבחרת התלמידים 
במהלך הביקור דיבר מאמן הקבוצה הצפונית בפני התלמידים ודרבנם לעסוק בספורט ולדבוק בערכיו, לובין הזמינם לבוא ולעודד את הקבוצה במשחקה שמייצגת את כלל הצפון והפריפריה ומביאה כבוד גדול לאזור גם בליגת לוטו וגם באירופה בליגה הבלקנית.
ראש העיר, אלי  ברדה, הודה לקבוצה ומנהלת בית הספר קיבלה גביע הוקרה מידיו של יורם כהן, מנהל מחלקת קד"מ ואירועים במפעל הפיס.
לאחר מכן התלמידים נלהבים קיבלו הצגה נהדרת בהתמודדות בין נבחרת ביה"ס לבין ענקי הגלבוע בעיקר מצידו של רומאו טראוויס שבניגוד לתדמיתו כשחקן רציני קשוח בליגת לוטו, דאג לבדר את התלמידים בכל דקה ואת השחקנים שאיתו ונגדו.
טראוויס יחד עם קורטני פלס שיחקו במחצית השנייה יחד עם נבחרת בית הספר שהציגה יכולת לא רעה בכלל אבל בסופו של דבר ירדו מנוצחים 33-40.
בגמר המשחק נערכה תחרות שלשות, קפטן הקבוצה אבישי גורדון והתלמיד אדם קבעו שיא חדש בביקורי ליגת לוטו למען הקהילה עם 8 נקודות בתחרות שנעלה את ביקורה של אלטשולר שחם גלבוע/גליל בחטיבת יערת העמק במגדל העמק.
עם סיום הביקור בבית הספר וארוחת צהריים משותפת עם ראש העיר יצאה הקבוצה לאימון וכבר מחר והמריאה לפנות בוקר למשחקה במקדוניה במסגרת הליגה הבלקנית .

בשבוע הבא(א' 12/03 ) הקבוצה יוצאת למשחק חוץ באשקלון  בקרב על המקום השני בליגה.
לאלבום התמונות מביקור הפועל אלטשולר שחם גלבוע גליל לחצ/י
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים