דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> סוסים בגלבוע לקראת תחרות
 
 
 
נבחרת הרוכבי הסוסים החלה את עונת התחרויות
לאחר סיום מוצלח של מחנות האימון ברכיבה על סוסים בקיבוץ גבע, במהלך החגים, יצאו בשבת האחרונה, קבוצות ה ''רכיבה האולימפית'' (קפיצות ודראס'ז) של המועצה האזורית הגלבוע, להתמודדות על הבמות הארציות, ובכך פתחו את עונת התחרויות 2011/2012 . שלומי אייל, מנהל המחלקה לספורט רב תחומי במועצה, מסר כי לתחרות הראשונה יצאו שלוש רוכבות מקבוצת קפיצות המכשולים. התחרות התקיימה ב"חווה הירוקה" בכפר הירוק , שלוש הרוכבות (דניאל רם , נוי חרפ ומורן בכנר )מתחרות במסגרת ליגת בתי הספר לרכיבה נוי ודניאל הציגו יכולת גבוהה כשסיימו את המסלול ללא נקודות חובה 'סיבוב נקי'
מחר בשבת, תצא קבוצת "הרכיבה האמנותית" לתחרות ארצית בחוות קיבוץ ניר דוד. הרוכבות המשתתפות הן : גל יעקובסון , עדן ווסלינג , עתליה פלאי, ים משגב, גליה בסור ופרח ים . המאמנים בקפיצות, רועי אייל ובדראסז' סיוון סט, שמחים על קצב ההתקדמות של הרוכבים ובטוחים שייצגו בכבוד את הגלבוע. בתחרות ישתתפו מעל300 רוכבים. 
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר בירך קבוצות הרכיבה לקראת התחרות הארצית שתתקיים מחר,ואמר כי ספורט הרכיבה על סוסים, הינו אצילי, מאתגר ומהנה. "סוסים הם סמל למתינות ולרוגע, המהווים חיבור לטבע שבו התברך הגלבוע", אמר דני עטר.
גלעד (גילגיל) רם, העומד מאחורי הפעילות ועושה רבות לרווחת הסוסים הספורטאים והמאמנים, מברך על תחילת הדרך. שלומי אייל: "האמנתי שזה יגיע מהר! מחנות האימון המוצלחים והמוטיבציה הגבוהה מכניסים את המחלקה ללחץ של הכנות לקראת העונה הקרובה...נעמוד גם בזה".

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים