דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ילדי הכפרים למדו לגלוש בסקי הגלבוע
 
 
 
מדרונות אתר הסקי שבגלבוע נפרשו בתחילת השבוע להחלקתם של ילדי הכפרים טייבה, סנדלה, נעורה,  תמרה ומוקיבלה של המועצה האזורית הגלבוע ללימוד יסודות ספורט ההחלקה בסקי. פרויקט לימוד יסודות ספורט זה, פועל במחלקת הספורט הרב-תחומי של המועצה, בשיתוף עם משרד הספורט הממשיך לתמוך מתוך אמונה בפעילותה של המועצה – גופנית, ייחודית ואיכותית במרכז החינוך. מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה, שלומי אייל ורכז הספורט עומר עומרי הצליחו לחבר את ילדי הכפרים ומדריכי הנוער לפרויקט המשותף והסבו הנאה לקבוצת הנערים.
ג'זי נוג'ידאת מפקח מחוז הצפון במשרד החינוך ועופר בוסתן, סגן ראש מינהל הספורט בירכו על היוזמה ושמחו על כי ענף הסקי שאינו שכיח במגזר, התגלה כאטרקטיבי לילדים. שלומי אייל ציין כי ילדי הכפרים קיימו חמישה מפגשים וזכו להדרכה צמודה ומקצועית. "הגלישה באתר הסקי הייתה עבור ילדי חמשת הכפרים של הגלבוע, חוויה נפלאה, לא פחות מהנה מאשר הגלישה מעל החרמון", אמר מנהל המחלקה לספורט רב-תחומי. המורה אדהם זועבי מנעורה, הודה בשם תלמידי חמשת הכפרים ומשפחותיהם למארגני הפרויקט ואמר כי ימשיך יחד עם תלמידיו לגלוש במסגרת הפעילות הגופנית בבית הספר.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים