דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> דני עטר, יו"ר מחוז המושבים במפלגת העבודה אירח את הנהגת המפלגה בגלבוע
 
 
 
 
חה"כ שלי יחימוביץ : "אני מלאת התפעלות מהעשייה בגלבוע , ומברכת את דני עטר ועל שבחר לארח אותנו  אצלו בבית"
 
יו"ר מפלגת העבודה, חה"כ שלי יחימוביץ, מזכ"ל המפלגה – חיליק בר, וראשי המחוזות מכל הארץ, ביקרו השבוע בגלבוע כחלק מפגישות עבודה של הנהגת המפלגה .
המפגש התקיים ביוזמת  יו"ר מחוז המושבים במפלגה- דני עטר, שהגה את הרעיון של מפגשי עבודה בשטח תוך כדי ביקור במחוזות השונים .
חה"כ יחימוביץ ציינה כי המפלגה ערוכה לקראת שנת הבחירות וכי פעילי השטח וראשי המחוזות מהווים נדבך חיוני ביותר להצלחתה בבחירות. "ברור כי המפה הפוליטית תשתנה ותהיה טלטלה ואנו ערוכים לכך שנהווה גוש גדול ומשמעותי". ציינה יחימוביץ.
ראש המועצה עטר מקבל פניה של שלי יחימוביץ
יחימוביץ הוסיפה כי יש כמות אדירה של מתנדבים שמבקשים לתרום מאוד בזירה החברתית והמעשית . "המערך שלנו יכלול את כל המחוזות ואתם כיושבי הראש מהווים חלק חשוב . בשלב הבא עלינו להחיות את הסניפים " .
דני עטר , יו"ר מחוז המושבים במפלגה הציג בפני ההנהגה את ההתפתחות האדירה בגלבוע מבחינה כלכלית , חינוכית ותרבותית  וציין כי "חשוב להכיר את האנשים בשטח כדי שלא ישכח אף איש ציבור את מי ואת מה הוא מייצג".  עטר הציג את חזון המועצה בפני הנהגת המפלגה והבטיח כי זו תחילתה של מסורת בה יבקרו בשטח ויפגשו את הציבור . "מחוז המושבים והמרחב הכפרי הוכיח שוב ושוב כי הוא כולל ציבור שהוא  מלח הארץ מבחינתי " הוסיף עטר, "ואני קשוב וערוך לבטא  את צרכיו ומקומו במפלגה ובכלל" . 
מזכ"ל מפלגת העבודה, חיליק בר, הודה לעטר על כינוס הפורום וציין את חשיבותו הרבה בקשר בין זרועות המפלגה ובין המחוזות לסניפים .
לאחר סיור קצר בגלבוע סוכם כי ישיבות מסוג זה ימשכו במחוזות נוספים בהמשך .
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים