דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ליגת הכדורשת: עונה חדשה יצאה לדרך
 
 
 
 
ביום שלישי האחרון  הגיע הרגע הגדול לו ציפו נשים רבות בגלבוע, למי שלא יודע אז רשמו לפניכם, החלו משחקי ליגת הכדורשת בגלבוע זו העונה השלישית.
 לחץ והתרגשות גדולה  נכרו בכל פינה באולם הליגה בעין חרוד, ולמרות זאת הדבר לא השפיע על השחקניות שאף הציגו משחקים משובחים ורגעים מותחים ומורטי עצבים.
תמונה משותפת לכלל הקבוצות בליגה
במשחק ראשון התמודדו בינהין  שתי הקבוצות החדשות שהצטרפו לליגה , קבוצת "סטיק לייט" וקבוצת "וחבורשת", על פי המשחק ניכר שהקבצות הללו עשו שערוי בית והתאמנו חזק  והן יתנו את הטון בליגה, המשחק בסיום ההתמודד בין שתי הקבוצות, סטיק  לייט. אחריהן שיחקו הקבוצות "עמק חרוד" ו-"מלכות בראש" שתי קבוצות חזקות נוספות  שהפגינו יכולות גבוהות, המשחק היה מרתק ומותח לאורכו,  כשבסיום גברו בנות "מלכות בראש" על "עמקחרוד" .
במשחק השלישי התקיים בין קבוצות וואלי בול וכפר יחזקאל, שתי הפייבוריטיות לרוץ עד הסוף עד הגמר, המשחק היה ברובו צמוד למדי, אבל בסיומו  הצליחה בנות כפר יחזקאל לנצח את המערכה השלישית .
במשחק אחרון  במחזור הראשון  הליגה בכדורשת  פגשו בנות  "קאצ'יבול" בבנות "מולדנט",
"קאצי בול" הפגינה משחק מרשים מול "מולדנט ", עוד קבוצה חדשה שהצטרפה העונה, שחקניות הקבוצה הפגינו נחישות לאורך כל המשחק, אך לבסוף ולמרות הנחישות של מולדנט ידן של שחקניות  של דבר קאצי בול ניצחה. אם זה מחזור ראשון של המשחקים , אין ספק שמחכה לנו ליגה מעניינת, מרתקת,ומותחת שכן עד סוף הליגה אין לנו שמץ של מושג מי תהיה האלופה.
 
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים