דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ליגת הנשים בכדורשת בגלבוע צוברת פופולאריות
 
 
 

 

דני עטר: "ספורט הכדורשת מקנה לשחקניות הליגה עניין גדול לצד ניהול אורך חיים בריא וחיוני" 

ביום רביעי, נר שני של חנוכה,התקיים גמר אליפות הליגה הראשונה של הכדורשת בגלבוע, באולם הספורט שבקיבוץ עין חרוד, בהשתתפות נשות הליגה,ו כ 300  בני משפחה ואורחים רבים. הטורניר התמקד במשחקים מכריעים על המקומות הראשון, השני והשלישי, כולל משחק ראווה מיוחד, של בנות הליגה מול עובדי המועצה האזורית הגלבוע. הטורניר לווה בתופים ובחצוצרות, כשברקע האולם בקעה מוזיקה וכן תשואותיהם של הצופים. את הערב פתח דני עטר ראש המועצה האזורית הגלבוע בהדלקת נרות חנוכה, מייד אחריו, ניגן הסקסופוניסט-רמי זהבי שירי חנוכה.

מנהל מחלקת הספורט הרב-תחומי במועצה האזורית הגלבוע, שלומי אייל, מסר כי במשחק הראשון התחרו  על המקום השלישי והרביעי  קבוצת "קאציבולי" מבית הספר "יד לחמישה", מול קבוצת "הרשת החברתית כפר יחזקאל". "במשחק זה זכו בנות כפר יחזקאל . לאחר המשחק, התקיים מופע התעמלות אומנותית של המאמנת לנה קרפרניק ונבחרת מתעמלות מצטיינות מהאזור– במופע הדגמה לקראת ענף ספורט חדש, אשר נפתח בימים אלה במועצה האזורית, המתעמלות הפגינו רמה גבוהה של ביצוע ושילוב מופתי של גמישות כוח וקצב- הקהל נשאר פעור פה".

המשחק השני היה משחק ראווה שלבנות ליגת הכדורשת בגלבוע, מול עובדי המועצה. במשחק זה שיחקו נציגות מכל הקבוצות של הליגה מול עובדי המועצה: רמי אלהרר- סגן ראש המועצה, בני סגל מהנדס המועצה,שלומי אייל מנהל מחלקת הספורט, שלומי גרנוב-  מנהל מחלקת איכות הסביבה, איציק כליפה – מאמן טניס שולחן, נתן אביטן- מאמן סייף וכן עומר עומרי- רכז הספורט.

דני עטר ראש המועצה, שצפה במשחקים שיבח את שתי הקבוצות על הפעילות המהנה והספורטיוויות שהתאפיינה בתחרות לא מקובלת בין גברים לנשים. "ספורט הכדורשת צובר פופולריות רבה בארץ. מדובר במשחק מרתק, המהווה ללא ספק, סממן חיוני לניהול אורח חיים בריא וחיוני עבור נשות הגלבוע", אמר שלומי  הוסיף כי המשחק השלישי והאחרון של הערב היה מותח במיוחד, והתמקד על משחק האליפות. "במשחק זה שיחקו קבוצת 'גילנט' מגן נר וקבוצת 'וואלי בול' מניר דוד ובית השיטה"

במערכה הראשונה ניצחו קבוצת וואליבול 15-13, בשנייה- גילנט 15-14, ובמערכה המכרעת שיחקו הקבוצות מערכה ארוכה במיוחד עקב הפרש עוקב של נקודה אחת ( ניצחון במערכה השלישית מחייב הפרש של שתי נקודות) המערכה הסתיימה בתוצאה 18-16 ניצחון במערכה במשחק ובאליפות כולה, הקהל ביציע עמד על רגליו והריע  עם תופים וחצוצרות, המתח היה בשיאו, בסופו של המשחק ניצחו קבוצת וואליבול.

בסיום, נערך טקס חגיגי שלא היה מבייש טקס של גמר אליפות בינלאומית בכל ענף ספורט אולימפי, בו הוזמנו עשרה קפטניות של כל הקבוצות מהליגה, לקבל "מגן" מראש המועצה, מסגנו וממנהל מחלקת הספורט. שיאו של הערב היה כאשר קבוצת וואליבול המנצחת הוזמנה לקבל את הגביע,כאשר לפתע, התפוצצו בלוני ענק מהתקרה למאות בלונים קטנים וקונפטים, כשאליהם התלוו    וזיקוקים "'WEARE THE CHAMPIONS". מוזיקת

הקבוצה המנצחת קיבלה חולצות סווטשירט מהמועצה, בהם צוינה סיסמה:"אלופה בכדורשת הגלבוע". קבוצת וואליבול נשלחה לייצג את המועצה בטורניר ארצי של מועדון הכדורשת הישראלי אשר נערך במוצ"ש בכפר סבא, אומנם לא הביאה עימה גביע אך ייצגה אותנו בכבוד  יחד  קבוצת  ילדים שהגיעו עם שלטים לעודד בקהל

 אייל הוסיף וציין "כי הטורניר הראשון של הכדורשת בגלבוע סוכם  כהצלחה גדולה!!, וכבר בימים אלה מחלקת הספורט של המועצההאזורית גלבוע עמלה על הקמת הטורניר השני שיחל את פעילותו  באמצע ינואר. ''אםחלמנו על אירוע ספורטיוי טהור הצלחנו ליצור אותו בענק, אני מאושר"

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים