דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> פרויקט מכון קרני
 
 
 
תלמידים מבי"ס "אחווה-גלבוע" נבחרו להשתתף בפרויקט "מכון קרני" לחינוך מדעי וטכנולוגי תלמידים מחוננים שובצו בכיתות מדעיות-טכנולוגיות  במסגרת שפת המצוינות.

 

דני עטר: " תלמידי 'אחווה-גלבוע' מייצגים אותנו בכבוד כבר מספר פעמים ומוכיחים שטכנולוגיה ומדע הם העתיד. כולנו בגלבוע מחזקים את ידיהם גם בפרויקט זה".
ביה"ס התיכון אורט "אחווה-גלבוע", פועל לאחרונה, פרויקט של מכון "קרני" לחינוך מדעי-טכנולוגי ושפת המצוינות. הפרויקט הוא בחסות משרד החינוך, ובשיתוף מינהל החינוך של המועצה. במסגרתו מופעלות שתי כיתות, בהן רוכזו עתודות תלמידים  מחוננים, האחת בחטיבת הביניים, בריכוזו של המורה מסלחה סוהיר; והשנייה בחטיבה העליונה שבראשה עומד המהנדס נועמן זועבי, רכז הפרויקט.
מנהל בית הספר "אחווה-גלבוע", באסם זועבי, מסר כי לפרויקט המדעי-טכנולוגי ושפת המצוינות קדמה פעילות של איתור תלמידים מחוננים, שבמסגרתה הוערכה מידת התאמתם של המחוננים המיועדים לחוגי העשרה מדעיים הנ"ל. "בחרנו 65 תלמידים מצטיינים, מתוכם 32 מחטיבת הביניים ו-33 מהחטיבה העליונה. תלמידי העליונה סיימו ברמה של חמש יחידות במתמטיקה, חמש יחידות בפיזיקה, כאשר הציון הכללי שלהם הוא מעל ל90. לכל אחת מקבוצות הגיל, הוקצתה כיתה של מחוננים", אמר מנהל בית הספר.
הוא הביע הוקרה בשם הורי התלמידים למשרד החינוך, למועצה האזורית הגלבוע ולרשת אורט, השותפים במימון הפרויקט שעלותו היא מעל ל-100 אלף שקל. "כאן המקום להודות לראש המועצה דני עטר, וליו"ר מינהל החינוך במועצה, על התמדתם  בהפניית משאבים להעצמת החינוך בקרב תלמידי בית הספר התיכון 'אחווה', בו משלימים כל תלמידי חמשת הכפרים בגלבוע את לימודיהם", אמר מנהל בית הספר.
ראש המועצה, דני עטר אמר בעקבות בחירת עתודת התלמידים המחוננים לפרויקט מכון קרני, כי לא סוד הוא שתלמידי בית הספר "אחווה-גלבוע", בלטו כמחוננים, עם ציונים מהגבוהים במערכת החינוך. "הודות לחינוך הערכי, מיטבי ומדעי המיושם ב'אחוה-'גלבוע', יצליחו ללא ספק, התלמידים המחוננים להפליא בהמצאות מדעיות, בדיוק כפי שעשו חבריהם הבוגרים, שייצגו את המדינה והגלבוע בכבוד בתחרות הרובוטיקה בהולנד וזכו במקום שני. כמוהם, ממשיכים תלמידי בית הספר להתחקות אחר אמות מידותיהם האיכותיות והמיטביות של עמיתיהם הבוגרים ומוכיחים לכולנו כי רמת החינוך בבתי הספר בגלבוע, ובתוכם בי"ס 'אחווה', היא מהמובילות בארץ", אמר ראש המועצה. הוא בירך את מנהל בית הספר באסם זועבי, את מורי בית הספר ותלמדי מגמת המדע והטכנולוגיה ואיחל להם הצלחה.  
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים