דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> חודש ימים של פעילויות כייף מגוונות מצפים לילדי קייטנת קיץ 2012 של הגלבוע
 
 
 
 
החופש הגדול בפתח, ובמנהל החינוך של המועצה האזורית הגלבוע כבר נערכים לקראת תכנית פעילות ייחודית, מהנה הכוללת אטרקציות, חוויות ואתגרים, לילדי הגיל הרך, יהודים וערבים מגני הילדים. מדובר בתכנית עשירה ואטרקטיבית, שבמהלכה ייהנו הילדים מפעילות אומנותית, מוסיקה, תנועה, תיאטרון,  ליטוף חיות, בישול, הכנת שוקולד ועוד.
אטרקציות רבות צפויות לילדים בקייטנה
מהמחלקה לחינוך לגיל הרך לחינוך במועצה, המארגנת את הקייטנה בגני הגלבוע, נמסר, כי הקייטנה תמשיך להפעיל את הילדים בחופשים, כבר למחרת סיום הלימודים בכל גני הגלבוע, ותימשך 4 שבועות, כאשר צוות חינוכי-מקצועי ילווה את הילדים בפעילויותיהם. כמו כן תקפיד הקייטנה על כללי בטיחות נוקשים, עמדות שתיה צוננת, פינות מוצלות לפעילות ומנוחה, שתפטור ללא ספק את ההורים מהדאגה של סידור ילדיהם בחופשה..
ראש מנהל החינוך במועצה, דרור ללוש מסר: "זוהי תכנית מושקעת וייחודית שנועדה להכין את ילדי הגנים לשלב של העברתם מהגנים לבתי הספר. מדובר בתכנית אותה אנו ממשיכים לבצע במלוא המרץ, תוך ראיה חינוכית מקיפה של הילד במרכז, וזאת ע"י 'מעברים רכים' והדרגתיים. ילדי הגנים מבקרים בבתי הספר, מכירים את בית הספר, את הצוות החינוכי. כמו כן הם נפגשים עם ילדים מכיתות א', שואלים שאלות, נכנסים לשיעורי ספורט, אומנות ועוד", אומר ראש מנהל החינוך.
הוא הוסיף כי לצורך הצלחת התכנית, מוזמנים הורי הילדים להרצאות בנושא המעבר לבתי הספר על מנת לעמוד על טיבה ויתרונותיה של התכנית. " אנו במחלקת החינוך רואים בחשיבות עליונה את המעבר הרך, הנעים, הבטוח, המקצועי והנכון של ילדי הגנים לבתי הספר", סיכם ראש מנהל החינוך.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים