דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> קייטנת האביב
 
 
 
בגלבוע מקדימים את ההיערכות לקייטנת האביב בחג הפסח קייטנת "פסח-אביב" שלישית יצאה לדרך!

 מינהל החינוך בגלבוע יוזם שוב את  "קייטנת אביב" בחג הפסח לילדי הגנים בישובי הגלבוע.
זו השנה השלישית שהמועצה מקיימת קייטנת זו, ומטרתה בין היתר, להעניק להורים פתרון יעיל ובמחיר נמוך לבעיית חופשת החג במוסדות החינוך.
 דרור ללוש, ראש מינהל החינוך מסר כי מדובר בקייטנה איכותית שתפעל בגנים עד השעה 4.00 אחר הצהריים, ושתכלול ארוחה חמה. "מדובר בקייטנה חווייתית, שתקיף מגוון נרחב של פעילויות, כמו מדעים, בעלי חיים, אומנות ויצירה, כולל אטרקציות עשירות. מכיוון שכל ילדי מוסדות החינוך בגלבוע יהיו בחופש, כאשר הוריהם יהיו טרודים בהכנות לקראת החג, תפעיל המועצה את הקייטנה ותאפשר להורים להתפנות לעיסוקיהם ולהימנע מהעדרויות", אמר ראש מינהל החינוך. חגית לוין מנהלת מחלקת החינוך לגיל הרך במועצה, מסרה כי במקביל לחג הפסח, ייהנו הילדים מפעילות אביבית כייפית, כמו טיולים באתרי המועצה, וישתתפו בין היתר, ב"תחרות מים" ובחיק הטבע במעיין חרוד. לדבריה, "תכנית 'אביב-פסח', פותחת את עונת הפעילויות של מחלקת הגיל הרך, כאשר מיגוון רב ועשיר של פעילויות הנאה, כייף וספורט ממתינות לכלל ילדי הגלבוע", אמרה לוין. היא ציינה כי ההורים יוכלו לפנות למועצה על מנת להירשם,להבטחת השתתפות ילדיהם בקייטנה.

להרשמה לקייטנת פסח לחצ
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים