דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הקניית כלים חינוכיים למטפלות
 
 
 
 
מינהל החינוך במועצה האזורית הגלבוע, קיים באחרונה מפגש מטפלות, שנועד להקנות כלים חינוכיים לילדי הגנים,  במסגרת תוכנית "מכוון פרט". תכנית זו, מדגישה את ההנחה שנקודת המוצא לעבודה עם ילדים, היא ראיית כל ילד וילד כ"פרט", וזאת, לצורך היענות לצרכיו באמצעות התערבות חינוכית-אישית, כאשר המגמה היא -  להגיע למיצוי מירב יכולותיו של כל ילד וילד. ראש מינהל החינוך, דרור ללוש, אמר כי במסגרת החינוך למצויינות מגיל הרך, אותו חרתה המועצה על דיגלה, יפעל החינוך לגיל הרך בהטמעת נושאים כמו פיתוח מושגים, פיתוח מודעות אישית חברתית ובין-אישית בקרב ילדי הגן לקראת סלילת דרכם החינוכית לבית הספר.
ראש מנהל חינוך דרור ללוש במפגש עם המטפלות
חגית לוין, מנהלת המחלקה לגני ילדים מסרה כי תכנית "מכוון פרט", מהווה מענה לצרכי הילדים, כחלק מהתוכנית הפדגוגית המתקיימת בגן, וכחלק נוסף ממערך שלם של תכניות, הכולל השתתפותם של אנשי מקצוע, המלווים את הילדים במהלך שנת הלימודים. "בתכנית, זוכים ילדי הגנים בגלבוע לטיפול פרטני באומנות, תנועה וטיפול רגשי בתוך מסגרות החינוך", אמרה לוין. המפגש אורגן ע"י המועצה האזורית הגלבוע בשיתוף קרן רש"י והשתתפה בו, בין השאר, רכזת יישובית של תכנית "מילת", אסנת טוניאן.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים