דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> נערי היחידה לקידום נוער בגלבוע בנו גן אקולוגי בקיבוץ גבע
 
 
 
 
נערי היחידה לקידום נוער במועצה האזורית הגלבוע מיישמים בימים אלה פרויקט של תרומה לקהילה, בשיתוף עמותת "מאיר פנים" ומחלקת איכות הסביבה של המועצה. הנערים שבינתיים צברו ניסיון במסלולי החיים, עם הקניית ערכים של מסוגלות, תועלתיות, שייכות, העצמה ומודעות אישית וקבוצתית, ובראשם הכנה לקראת שירות צבאי, התמקצעו במקצועות שיפוץ, כמו נגרות, צביעה ועבודות טכניות. השבוע קיימו הנערים, בנים ובנות, יום תרומה לקהילה בקיבוץ גבע בשיתוף עם ילדי הגן בקיבוץ ובנו גן אקולוגי להנאת ילדי ונערי הקיבוץ.
ספסלים מחומרים ממוחזרים
את הגן האקולוגי בנו הנערים מחומרי גלם על טהרת האקולוגיה, שמטרתו לתת שירות לכלל הנוער בקיבוץ. הגן כולל פינת סאג'  - תנור לאפית פיתות, ובין השאר, הצבת כיריים, ספסל ישיבה, הקמת גינת תבלינים, מחוברת למערכת השקיה וכאמור, בבנייה אקולוגית. למבצע נרתמו לעזרתם, ילדי הגן בקיבוץ, שהשלימו יחד את עבודות הגמר של הגן. את פעילותם ליוו גיא הלדן, רכז חינוך היחידה הסביבתית מעיינות-הגלבוע, שלומית שולוב ברקאן סמנכלית עמותת "מאיר פנים" וכוכבה רוזנפלד, מנהלת הפרויקט.
ראש המועצה דני עטר, ציין כי הגישה הקהילתית של היחידות לקידום הנוער בישוב ובכפר שמה דגש על הפוטנציאל הטמון בכל תלמיד,  למהלך חייו. "הגישה מעודדת את המעבר של הנער למצב של שליטה על אורח חייו, לחיזוק בטחונו, להעצמתו וליצירת חברה איכותית ומועילה", אמר ראש המועצה.
שמוליק עינב, ראש מנהל הנוער במועצה, הודה לעמותת "מאיר פנים" ולמחלקה לאיכות הסביבה במועצה ואמר כי פרויקט עמותת "מאיר פנים", אותו יזם ראש המועצה דני עטר, הוא מבורך מאד. "אנו מודים להם ולמחלקת איכות הסביבה, כמו כן אני שמח כי התלמידים רוכשים ביחידה כלים להתנהלות בחיים ובטוח אני כי פרויקט זה מעצים אותם מאד", אמר עינב.
 מנהלת היחידה לקידום נוער במועצה האזורית הגלבוע, דיקלה בן משה, ציינה כי פעילותם המוצלחת של נערי ונערות היחידה, למען ילדי הקיבוץ, נתנה ביטוי לתועלתיות של עבודת הנערים והשייכות לקהילה.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים