דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> היחידה לקידום הנוער במוא"ז הגלבוע: בסימן העצמה אישית והמוכנות לחיים
 
 
 
 
היחידה לקידום הנוער במוא"ז הגלבוע:  בסימן העצמה אישית והמוכנות לחיים
לאחר שהוכיחו את עצמם כנוטלים תפקידים חברתיים אחראיים, שכללו בין היתר רכישת מקצועות שונים ופעלו בהתנדבות בקהילה במרוצת השנים האחרונות, פתחו תלמידי היחידה לקידום נוער בגלבוע שנת פעילות חדשה שמטרתה להעצים את חוסנם ואת מיומנויותיהם, בהנחיית צוות היחידה והמורים. היום הראשון להיערכות כלל שיחת פתיחה של מנהלת היחידה לקידום נוער, דיקלה בן משה, בהשתתפות צוות המדריכים והמורים, כשבמסגרתה הועברו נהלים ושינויים חדשים.
 
עובדי היחידה בסעודה משותפת
 היחידה הפועלת זה מספר שנים ברוח החזון של ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, היא לדבריו, חלק מכלל תחומי החינוך של המועצה. עטר בירך את תלמידי היחידה, את העומדת בראשה, צוות המדריכים והמורים, לרגל פתיחת שנת פעילותם ואמר: "היחידה הוכיחה את יעילותה, בהקניית מיומנויות חברתיות, בהרחבת השכלה ובמיצוי הפוטנציאל אצל כל תלמיד".
 דיקלה בן משה, מנהלת היחידה, ציינה כי מטרת ההיערכות נועדה לרתום את הכוחות והיכולות הקיימים אצל נערי היחידה, על-מנת לחזק את התמודדותם באופן אישי, להמשך השתלבותם המוצלחת בחברה והתערות בה. "בשנה האחרונה התקיימו ביחידה פעילויות שונות, כגון יציאה לפעילויות של מחנאות, ביקור בבסיסים צבאיים, פעילויות חינוכיות וערכיות, טיולים, קמפוסים לימודיים,הכשרה למיומנויות שונות ועוד. גם השנה מצפות לתלמידי היחידה פעילויות נרחבות, עשירות תוכן ועניין שיעשירו את חייהם ברוב תחומי החיים", אמרה דקלה בן משה.
שמואל עינב, ראש מינהל הנוער במועצה שיבח את היערכותה של מנהלת היחידה לקידום נוער, דיקלה בן משה, לקראת שנת הפעילות תשע"ג ואמר כי היא מצליחה מדי שנה לגבש את תלמידי היחידה ומסייעת רבות להצלחתם במשימותיהם. "בן משה מובילה את חניכיה בדרך של מינוף פעילות להעצמתם של הנערים למנהיגות ולמצוינות ולכן היא ראויה להערכה", אמר עינב.
 בהמשך נהנה הצוות מהרצאה מרתקת של רקפת בן דורי בנושא פיתוח חוסן אצל נוער, וכמידי שנה קיימו חברי הצוות יום גיבוש, שכלל הנאה, כמו נסיעה משותפת ליפו וסיור מודרך בהנחיית עוזי מ"אורחות בגלבוע", כשלאחר מכן  קינחו חברי הצוות בארוחה עשירה במסעדה אותנטית, ובסיום הערב צפו בהצגה בתיאטרון "הסימטה".
בן משה: "ימי ההערכות הוכתרו בהצלחה וניכר מאד כי הצוות מילא מצברים לפני תחילת העבודה".
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים