דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> פעוטון בטוח! מגינים על הקטנטנים
 
 
 
 
פעוטון בטוח! מגינים על הקטנטנים

השתלמות לבטיחות ילדים במסגרות החינוך לגיל הרך  במועצה אזורית הגלבוע, התקיימה לסייעות ומתנדבות בכפרים הערבים, בהנחייתו של כיתי אסעד, מהמרכז הלאומי לבטיחות ולבריאות ילדים, ארגון "בטרם". הפרוייקט משותף למינהל חינוך ומחלקת רווחה למען בטיחות ילדי הגנים הגלבוע.
מנהלת המחלקה לגני ילדים במועצה, חגית לוין מסרה, כי בינתיים התקיים מפגש, המהווה לדבריה ראשון בסדרת מפגשים, שעסק בהדרכת  הסייעות לאחריות בתחילת יום עבודה ובסיום היום, לרבות החשיבות הגדולה לליווי הילדים ע"י מבוגר, מאחר ועד גיל תשע, הילד אינו מודע לסכנות הקיימות במרחב, וגילוי עירנות למתקנים ולציוד בתוך הגנים, ועוד.
כתבנו מציין כי צוותי החינוך צפו בסרטונים אשר המחישו את גודל האחריות המוטלת עליהם, כמו כן קיבלו הסייעות והמתנדבות כלים  להקניית ערכים ודפוסי התנהגות בטוחים. דרור ללוש, ראש מינהל החינוך במועצה בירך את משתתפי יום ההשתלמות. הוא ציין כי לצד פעילותו של מינהל החינוך להטמעת החינוך למצויינות, מציבה המועצה בראשותו של דני עטר את בטיחות ילדי  מעונות היום, הגנים ובתי הספר בראש סדר העדיפויות.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים