דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הישגים מצוינים לקרטיסטים מהגלבוע
 
 
 
 
בתחרות לאליפות הבינלאומית לקראטה שנערכה לפני שבוע, במאלטה בהשתתפותם של 20 מדינות אירופה, ובתוכן נציגות משלושה כפרי הגלבוע מישראל, בהדרכת המאמן עלי חליל ובנו ועוזרו עומר חליל, זכה במקום ראשון ספאא אבו-עביד מכפר נעורה (קאטה לחימה). במקום השני זכה יון עומרי מכפר סנדלה (קאטה ילדים) יחד עימו זכה במקום השני לילדים קטנים דאוד דאוד מכפר מוקבלה [קאטה קטנים]. במקום השלישי זכו רבא זועבי מכפר טמרה יחד עם אסעד אבו עביד מכפר נעורה.
 
המאמן עלי חליל  וחניכיו
שלומי אייל, מנהל המחלקה לספורט רב תחומי במועצה האזורית הגלבוע, זקף את הצלחת המנצחים באליפות לזכותו של מאמן הקבוצה, עלאע חליל. כמו כן הודה לרכז הספורט בכפרים עומר עומרי על אירגון הטיסה ועידוד הקבוצה. ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר וסגנו, עיד סלים בירכו את מנצחי התחרות וציינו כי הם ייצגו בכבוד את המדינה, את הגלבוע ואת כפריהם. כמו כן הודו למאמן עלי חליל, לשלומי אייל מנהל הרב תחומי בספורט של המועצה ורכז הספורט בכפרים על האירגון וההיערכות לתחרות שהביאו להצלחתה.
   

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים