דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> עשרות נערים מישובי הגלבוע החליפו השבוע את ותיקי גרעין "עודד"
 
 
 
 
דני עטר: "פעילותם של תנועות הנוער בגלבוע  משתרעת על כר נרחב של עשייה בהתנדבויות איכותיות"
מחזור שלישי של גרעין "עודד", הצטרף השבוע לקבוצת הגרעינרים של מינהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע. את פניהם החדשים של בני המחזור השלישי, קיבלו בהתרגשות חברי הגרעין היוצא, שעודדו את הנערים בחיבוקים ובטפיחה  על השכם. במסגרת "טבילת האש" הראשונה, קיימו בני הגרעין סיור להכרת אתרי הגלבוע, בהם תתמקד פעילותם. בין השאר ערכו חפיפה בינם לבין הגרעין הוותיק.
גרעין עודד בפתח בניין מ.א.הגלבוע
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך את בני מחזור ג' הנכנס, את ראש מינהל הנוער במועצה שמוליק עינב ואת נורית מלמוד, רכזת הנוער ותנועת "בני המושבים" ואמר: "פעילותם של תנועות הנוער בגלבוע משתרעת על כר נרחב של עשייה של התנדבויות איכותיות, ובתוכן השמירה על ערכי הטבע" ואיחל להם הצלחה.
נורית מלמוד, רכזת הנוער ותנועת "בני המושבים" במועצה, מסרה כי כל אחד מהגרענירים החדשים קיבל חלק מפאזל שכאשר הורכב עם הגרעינרים המתאימים, יצאה תמונה מושלמת. "כך נודע לנו עם מי הולכים אנו לבלות את השנה הבאה. מדובר בגרעינרים מלאי מוטיבציה להצליח במשימה", אמרה מלמוד. היא הוסיפה כי במסגרת החפיפה, עבר עד כה הגרעין הנכנס פגישות היכרות עם הגרעין היוצא וכן התקיימה חלוקת תפקידים בקומונה, סיור בגלבוע עם ארוחת צהריים, סיור היכרות בישובים שתושביהם שמחו לארח את רכזי הנוער והמד"בים, ועוד.
שמוליק עינב, ראש מינהל הנוער במועצה, איחל לגרעין הנכנס הצלחה בשנת הפעילות. הוא הבטיח לבני המחזור את כל העזרה והתמיכה. "אני מאחל לעצמנו ולמחזור ג' שהם ידעו להמשיך את מה שהקימו קודמיהם בתפקיד. לגרעין היוצא נאחל הצלחה בשרות הצבאי ובהמשך הדרך, ונוסיף ונאחל שימשיכו להנהיג ולהוביל בכל אשר ילכו, בברכת שנה טובה" אמר עינב. הוא הודה לרכזת הנוער נורית מלמוד, על גיבוש המוצלח של הגרעינרים החדשים וכן לכל מי שלקח חלק בארגון, ליווי והדרכת החפיפה ולאחל לכול.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים