דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> צועדים ביחד
 
 
 
השנה יצעדו לראשונה, ילדי גנים יהודים וערבים  בצעדת הגלבוע ה-46  עטר: "כל ילדי הגלבוע – מהישובים ומהכפרים יצעדו בצוותא"
מפגש גננות מחמשת כפרי הגלבוע, התקיים בשבוע האחרון, וכלל מספר דיונים בנושאי תרבות, מוזיקה ובעיקר, בצעדת הגלבוע ה-46. מאחר וזו הפעם הראשונה, בה אמורים ליטול חלק בצעדה, צוותי החינוך לגיל הרך וגנים, מחמשת כפרי הגלבוע, כולל ילדים והוריהם מכפרי הגלבוע, התקיימה היערכות נרחבת בנושא.
את רעיון צירופם של צוותי החינוך וילדי הכפרים, הגה ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שקבע כי יש לאמץ מסורת של השתתפות ילדים מחמשת הכפרים בגלבוע יחד עם ילדי הישובים. בעקבותיו, קיימה מנהלת מחלקת החינוך לגיל הרך במועצה, חגית לוין פגישה עם הגננות, בשיתוף מזכירת מינהל חינוך במועצה, ליבי יוסף, ויחד ביצעו הכנה של רשימה ארוכה של ילדי הגיל הרך והגנים מכפרי הגלבוע, האמורים ליטל חלק בצעדה.
 באשר ליתר הנושאים - תרבות ומוזיקה, עסקו הגננות מכפרי הגלבוע, במסגרת השתלמויותיהן בפרויקט "אופק חדש" בגני הילדים, כאשר במסגרתם הינחה המנחה אשרף שואח, מטעם משרד החינוך את הגננות בנושאי מוזיקה. במפגש השתתפו מפקחת על גני הילדים, פאוזיה אבו רנה ,חגית לוין מנהלת הגיל הרך, והאלה עמורי רכזת הגנים. מנהלת המחלקה לגיל הרך במועצה, חגית לוין ציינה כי ילדי הגנים הם צרכני יידע ותרבות. "פעילויות העשרה מתחומים מגוונים , הלמידה והחשיפה, הן משמעותיות מאד, ומהוות  חלק מתוכנית שפת המצויינות המופעלת בגלבוע.  יתירה מזאת, היכולת האנושית של הפיקוח, צוותי החינוך והרשות בגלבוע מניבה הצלחות", סיכמה חגית לוין.

.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים