דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מנכ"ל קרן קרב ניסים מטלון : שמערכת החינוך בגלבוע היא יוצאת דופן הן בהישגיה, והן בתהליכים שהיא מובילה,
 
 
 
 
בשבוע שעבר התארחו מנכ"ל קרן קרב ניסים מטלון וצוות משרדו ונציגי עמותת אופנים,  במערכת החינוך בגלבוע , אליהם הצטרף ד"ר סבח סבח המפקח על החינוך במגזר במחוז הצפוני.
קרן קרב ועמותת אופנים , הוקמו על ידי אנשי עסקים במטרה לפעול למען תלמידי הפריפריה למתן הזדמנויות שוות בחינוך באמצעות חוגי העשרה.
 
ראש המועצה עטר, יו"ר קרב מטלון,המפקח סבח,
מטלון,  ושאר האורחים  פתחו את סיורם במעמד ראש מועצה אזורית הגלבוע דני עטר ודרור ללוש  ראש מנהל החינוך בגלבוע בטכס מרשים בו חתמו תלמידי בית הספר מוקיבלה על האמנה החברתית.
בפני האורחים הוצגו מקצת מפעילויות התלמידים בחוגי ההעשרה, אם בשיר ואם בסיפור ובהמשך  ציינו התלמידים את טקס החתימה על האמנה החברתית.
ראש המועצה דני עטר בירך  את האורחים, והודה להם על תרומתם המשמעותית ששדרגה את החינוך בגלבוע  .
ראש מנהל חינוך דרור ללוש בירך  גם הוא את האורחים וציין את  תרומתם לתוכנית המצוינות בגלבוע.
בנוסף ללוש בירך את  מנהל בית הספר מוקיבלה מוראד זיאדת  וצוות מוריו והתלמידים לרגל חתימתם על האמנה החברתית  ואמר כי זהו שיאו של תהליך הטמעת שפת המצוינות בגלבוע
ובכך בית הספר במוקיבלה מצטרף  לשאר בתי הספר  שכבר חתמו על האמנה.
מנהל בית בית הספר זיאדאת  הודה למטלון מקרן קרב וצוותו ונציגי עמותת אופנים וציין את שיתוף הפעולה  ואת היותם קשובים לצרכי בית הספר ונתן כדוגמה לכך  את היעתרותם לבקשתו
הפעלת חוגי העשרה המטפלים בפאן הרגשי כגון ליטוף חיות ובובות ועוד...בנוסף לחוגי העשרה הסדירים.
זיאדת הדגיש כי אין ספק שחוגי העשרה אלו הם בין הגורמים בהצלחתו  של בית ספר במבחני המיצ"ב, וקבלת התואר "בית ספר מוביל במיוחד."
מאוחר יותר בתום הסיור במערכת החינוך בגלבוע, בישיבת הסיכום שנערכה, הדגיש ראש המועצה עטר את תרומתם הגדולה והחשובה של תכנית קרב ו"אופנים"  לכל התהליך החשוב  שקורה  בגלבוע והוא שפת המצוינות שלאט לאט מחלחל ומשפיע ותורם לשיח ולמודל הדו קיום שבגלבוע.
מנכ"ל קרב ניסים מטלון סיפר על תחושת הגאווה והנאתו ממראה עיניו והתרשמותו העמוקה ממערכת החינוך בגלבוע.
מטלון אמר כי "אין ספק, שמערכת החינוך בגלבוע היא יוצאת דופן הן בהישגיה, והן בתהליכים שהיא  מובילה, למצוינות  מתינות ועזרה הדדית  ולמתן הזדמנות שווה לכל תלמיד בגלבוע תחת הקריאה, "כי כל תלמיד יכול",   מטלון ציין כי ניכר לעין טביעות אצבעותיו של ראש המועצה דני עטר בתהליכים אלו וביצירת אטמוספירת הדו קיום השוררת בגלבוע.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים