דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בסיס המתמיד של הגלבוע יועתק לכפר יחזקאל וייקרא ע"ש הסייר ערן וינשטיין ז"ל
 
 
 
 
בגלבוע הוחלט על הנצחה  יפה לזיכרו של סייר השדות ערן ויינשטיין ז"ל שנהרג לפני מספר חודשים בתאונת טרקטורון.

במסגרת הסדרת תוואי הרכבת שמבצע משרד התחבורה , נוצר הכרח להעתיק ממקומו את בסיס המתמיד הקיים, והוחלט להעבירו לכפר יחזקאל , הישוב בו התגורר ערן ז"ל , ולהנציח כך את זיכרו.
בקרוב עטר יחנוך בסיס מתמיד בכפר יחזקאל
במסגרת העבודות על רכבת העמק , העלו במועצה האזורית הגלבוע, בפני משרד הבטחון ומשרד הפנים, את  הצורך בהעתקת מבני  בסיס "המתמיד", המצויים בתוואי הרכבת  לכפר יחזקאל.
בהנחייתם של ראש המועצה דני עטר וסגנו רמי אלהרר, הוחל בביצוע עבודות תשתית להעתקת הבסיס על 120 מתנדביו. קצין הבטחון של המועצה מסר כי ראש המועצה וסגנו הקפידו על סטנדרט גבוה של בניה מודרנית בכפר יחזקאל, בדומה לבסיס ההפעלה ב"חבר", כאשר הבסיס החדש ישמש נקודת יציאה לפעילויותיהם של מתנדבי הגלבוע – ביום ובלילה.
 
הבסיס מתוכנן להיקרא על שמו של הסייר ומדריך הירי ערן וינשטיין ז"ל מכפר יחזקאל, שנהרג באפריל השנה מתאונת טרקטור. בנוסף, תוקצה פינת הנצחה לזכרו. כמו כן ישמש הבסיס נקודת מפגש למתנדבים.
ראש המועצה דני עטר, יוזם פרוייקט העברת הבסיס לכפר יחזקאל, ולרעיון הענקת שמו של הסייר המנוח וינשטיין,  ייחס חשיבות רבה להעברת בסיס המתמיד לכפר יחזקאל ואמר כי פעילות חשובה זו, מהווה חלק משיפור ניכר בהיערכות בטחונית לישובי הגלבוע, שהוכיחה רמת שליטה ומוכנות גבוהה. הוא הביע את הערכתו והוקרתו למתנדבי "המתמיד", לעמיתיהם שוטרי משמר הגבול בחבל גלבוע ורכזי הבטחון השוטף של המועצה ואמר כי שיתוף הפעולה עימם הוא פורה ומרשים.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים