דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> קולטים תעשייה
 
 
 
 
בימים אלה, הוחל בקליטת מפעלים בשטח שלב א' של אזור התעשייה "מבואות הגלבוע", המונה 210 דונם. מוזהר סעד, המפקח על פרויקט הרחבת הישובים בחברה הכלכלית של המועצה האזורית הגלבוע, מסר כי הסתיימו עבודות התשתית של שטח שלב א' ושבינתיים נקלטו בו שני מפעלים, האחד, "מוסך האחים" לשירות משאיות והשני מפעל "פרי ניר". 
עטר וסגנו עיד סלים עם שר התמ"ת שמחון באיזור התעשייה
 "אנו נערכים כעת להכשרת שטח שלב ב', המשתרע על כ-200 דונם ומבצעים בימים אלה, עבודות עפר, הכוללים ריפוד המצעים לקראת הנחת אספלט עליהם, העבודות הן בהילוך גבוה על מנת שנשלים את התשתיות עד הסתיו", אמר המפקח על ההרחבות מוזהר סעד.
 סגן ראש המועצה, עיד סלים, המשמש כראש מינהל הפיתוח, מסר כי מפעלים נוספים נמצאים בהליכי קליטה בשלב א' של אזור התעשייה. סלים הוסיף ואמר כי  "חשוב להדגיש כי פרויקט הענק 'מבואות הגלבוע', על כל מרכיביו, מתנהל על פי התכנון ללא תקלות, הודות לליווי  האישי של ראש המועצה, דני עטר, הרואה באזור התעשייה "מבואות הגלבוע"  נתבך  חשוב לעתיד כלכלי, ופתח ליצירת תעסוקה ומסחר בגלבוע. וכי  אין ספק שהודות למעורבותו האישית של ראש המועצה, מתקדם תהליך קליטת היזמים בפארק כהלכה, ואני משוכנע שבעקבות היזמים שקיבלו היתר, להעברת שלוחות מפעליהם, יצטרפו רבים אחרים", סיכם עיד סלים.
 
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים