דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> כמאה עובדי מפעל גלבוע תעשיות מכשור בע"מ חתמו על מחויבות לשמירה על איכות הסביבה למען הדורות הבאים
 
 
 
 
מפעל "גלבוע תעשיות מכשור בע"מ", מפעל לעיבוד שבבי במגן שאול, חרט על דגלו את נושא שימור איכות הסביבה ומחויבותו למחזור.
 
המפעל הכין תכנית לאיסוף יעיל של פסולת והעברתה למחזור תוך קביעת נהלי עבודה ברורים, המקדמים את נושא המחזור בשטח המפעל.
 
מאחר והנהלת המפעל רואה חשיבות עליונה בהדרכת העובדים בתחום השמירה על הסביבה, הוזמן בחודש שעבר גיא הלדן, רכז חינוך ביחידה הסביבתית "מעיינות-הגלבוע",
להרצות בפני כ-100 עובדי המפעל, על חשיבות המחזור וצמצום כמויות הפסולת המגיעות להטמנה.
 
אילסטרציה מכשור ובקרה
לעובדים הוצגו נתונים לגבי הרכב הפסולת וכמויות הפסולת המיוצרות בממוצע לכל אדם בארץ, תוך התייחסות מיוחדת לפוטנציאל המחזור האדיר שקיים בכל מה שמוגדר "פסולת".
גיא: אם נתחיל "לחשוב ירוק", כל אחד מאתנו, יוכל לתרום משמעותית לנושא המחזור מאחר ורב הפסולות הינן למעשה חומרי גלם בהם ניתן לעשות שימוש חוזר או נוסף!!
 
בחצר המפעל הוקמה פינה ייעודית להפרדת פסולת לסוגיה השונים עם מתקנים להפרדת נייר, פלסטיק, מתכת, שקיות ניילון, זכוכית וסוללות.
 
בתום ההדרכה חתמו העובדים על "תכנית גלבוע תעשיות בע"מ למחזור ושימור איכות הסביבה" – מסמך אותו הוציא המפעל המציג את נהלי המחזור.
 
מרגש היה למצוא בין השורות במסמך (שהוא בעצם נוהל עבודה) את הפסקה הבאה: "למען עתידנו, עתיד ילדנו והדורות הבאים אנא הקפידו על איסוף ומחזור של אשפה"
 
כל עובד קיבל מתנה ממנהל שירות לתושב במ.א. הגלבוע - תיק בד (רב פעמי) לנשיאה ולמחזור עליו רשום: "תיק זה מיועד לנשיאה ולשימוש כתחליף לשקיות הניילון".
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים