דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מחשוב -תקשוב הצלחה בבתי הספר בגלבוע
 
 
 
כל בתי הספר בגלבוע עברו בהצלחה את מיבחן הכניסה  לתכנית המיחשוב-תקשוב של משרד החינוך
פרוייקט התכנית "מיחשוב-תקצוב", המופעל בימים אלה במינהל החינוך של המועצה האזורית הגלבוע, משלים בימים אלה   את חלוקת המחשבים-נישאים לכל מורי בתי הספר היסודיים, ועל פי התחזית, עד חודש פברואר הקרוב, יסופקו 116 מחשבים למורים ביכתות בתי הספר. ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, מסר כי כל בתי הספר של המועצה, עברו בהצלחה את מבחן הכניסה לתכנית מיחשוב-תקשוב של משרד החינוך.
"אנו גאים על כך שכל בתי הספר היסודיים, שניגשו לתהליך הקבלה לפרוייקט 'מיחשוב-תקשוב', להתאמתם למערכת המיחשוב בשנה ה-21, עברו בהצלחה יתירה את מבחני ההתאמה", אמר ללוש והוסיף כי כל בתי הספר חוייבו להקים אתרי אינטרנט ונדרשו לתחזק אותם ולהכין תכנית אינטראקטיבית שנתית להפעלת פורום מיחשוב-תקשוב.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך את מערכת החינוך בגלבוע על הצטרפותה לתכנית מיחשוב-תקשוב ואמר כי הוא משוכנע שהענקת "מחשב לכל מורה" ישנה לחיוב, את מתכונת ההוראה עבור מערכת החינוך בגלבוע. "המחשב יסייע למורה בניהול מידע מדעי, בהעברת מקורות מידע באמצעים דיגיטליים ויעשיר את עולמם של ילדינו בתכנים ערכיים מאד", אמר ראש המועצה.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים