דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מפגש רכזי חינוך נערך במוא"ז הגלבוע
 
 
 
 
מפגש רכזי חינוך נערך במוא"ז הגלבוע להעמקת הקשר בין מח' הגנים והגיל הרך לבין ישובי וכפרי הגלבוע ומשרד החינוך

מפגש שני בסדרת מפגשי רכזי חינוך בגלבוע התקיים ביום רביעי האחרון, בתחנת העמקים. במפגש השתתפו  רכזות החינוך ביישובים, מפקחת, יועצת, ומדריכת משרד החינוך, יחד עם צוות הגיל הרך  של מינהל החינוך במועצה האזורית הגלבוע. מטרת המפגש נועדה להעמיק את הקשר בין המועצה ומחלקת גיל הרך לבין הישובים ומשרד החינוך, תוך תיאום ציפיות ועבודה. סידרת המפגשים תימשך לאורך השנה, זאת, על מנת לקדם את איכויותיה של מערכת החינוך בגלבוע.
את המפגש פתח דרור ללוש, ראש מינהל החינוך במועצה, שציין בדבריו כי מטרת מינהל החינוך היא "שפה חינוכית אחת", עם שילוב של ערכים מקומיים בכפוף לתוכנית "שפת המצויינות בגלבוע"! "אני מאמין שהעבודה הקשה שלפנינו תתרום לביסוס מערכת החינוך והתרבות, לשיפור איכויותיה וחיזוק מעמד החינוך בגלבוע", אמר ראש מינהל החינוך
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שמתחילת דרכו חרת על דגלה של המועצה, טיפוח החינוך, החל מהגיל הרך, ציין כי מפגש רכזי החינוך בגלבוע מבטא תפיסה מאורגנת מאד, המאפשרת להתייחס לכל ילד באופן פרטני, לצורך התפתחותו, טיפוחו בחינוך ובין השאר להעלאת הישגיו כתלמיד, תוך הטמעת "שפת המצויינות", לרבות ישום העקרונות להגדרת הגן בו הוא לומד כ"גן ירוק", אמר ראש המועצה.  

ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, הוסיף כי סדרת המפגשים, נועדה ליצור הטמעת "שפה חינוכית אחת" עם שילוב של ערכים מקומיים בכפוף לתכנית "שפת המצויינות בגלבוע" "המפגשים הם תוצר נוסף של שיתוף פעולה, בין המפקחת קלאודיה אוטורסקי וחגית לוין מנהלת מחלקת גני הילדים והגיל הרך במועצה, ומטרתם - העמקת הקשר ושיח משותף בין הרשות, נציגי החינוך ביישובים ומשרד החינוך", אמר.
כאן המקום לציין כי במסגרת פעילויותיה של המחלקה לגני הילדים והגיל הרך, נהנים ילדי כלל הגנים ומעונות יום מסל תרבות עשיר, הכולל בין השאר תכניות, כמו "ספריית פיג'מה", "זהב בגן", "אופק חדש", "מעברים", "קרב", מילת", "גן ירוק", "הד הגן" ועוד.

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים