דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מפגש ותיקים מחוזי ב"דורות בגלבוע" ייערך בערב ט"ו בשבט, יתמקד בסוגיית יחידים ויחידות מגיל 55 ומעלה
 
 
 
 
 המרכז האזורי הרב-תחומי "דורות בגלבוע" לאוכלוסיה הוותיקה בגלבוע, יקיים בשיתוף פעולה עם 11 עמותות ממועצות אזוריות בצפון, מפגש של ותיקים, בערב ט"ו בשבט,(7.2.12), בשעה 6.00 בערב בפאב "נלסון" שבתל-עדשים, ובמסגרתו יציגו נציגי מרכז "דורות בגלבוע", מגוון תכניות ובעיקר דרכים למתן תשובות מתאימות ליחידים ובודדים, בגילאי 55 ומעלה.
המרכז, שלא מכבר מלאו 10 שנים להקמתו, מציע היצע נרחב, עשיר ומגוון, של כ-100 חוגים, רבי עניין, הכוללים תכנים איכותיים, בהנחייתם של מיטב המרצים ומנחים ידועי-שם, נערך בימים אלה לפתיחת חוג צעידה לכלל ותיקי הגלבוע, בעלי כושר הליכה - מדן ועד אילת, ובערב ט"ו בשבט יתמקד בסוגיית היחידים והיחידות.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך את הנהלת המרכז "דורות בגלבוע", על יוזמת רעיונה לקיום ערב יחידים ויחידות ואמר כי פעילותו של המרכז יצקה מאז ומתמיד, תוכן עשיר ליסודותיהם של אוכלוסיית הוותיקים בישובי הגלבוע. "ותיקי הגלבוע הטמיעו בצעירותם בקרב הדורות את רוח ההתנדבות והתרומה לקהילה וממשיכים באמצעות המרכז לעשות ביתר הצלחה את עשייתם המבורכת, עשייה הממחישה מכל את האמירה: הזוכרים את העבר מסוגלים לטפח את העתיד", אמר ראש המועצה.  

מרים ורד, מנכ"ל מרכז "דורות בגלבוע", מזמינה את ציבור הוותיקים מהגלבוע ומישובי מחוז הצפון למפגש, ומציינת כי הוא יתנהל ברוח חגיגית של ט"ו בשבט. "המפגש נועד לתת תשובה ליחידים וליחידות, לתושבי אזורנו ומהצפון, כאשר במסגרתו ניתן, יהיה להוכיח לכולנו, כי אפשר אחרת", ציינה מרים ורד.

לדבריה, תכלול התכנית: התכנסות, וכיבוד ברוח החג, פתיחה והצגת התכנית, שלווה נפשית ושמחת חיים, שיפרשו נוסח של "איך ליצור חיים טובים ע"י חשיבה טובה", אותם תנחה ד"ר דינה אייזן. כמו כן תופיע הצגה "שקוף בצפון", של רשת חברתית צפונית ליחידים ויחידות, הפועלת באווירה תומכת ומזמינה, אותה ינחה עמית זהבי לונדון.

עוד ציינה ורד, כי תינתן אפשרות לציבור המשתתפים להציג את שאלותיהם.

ההרשמה למפגש עד 2.2.12 במשרדי עמותת "דורות בגלבוע" , טל: 04-6421050

dorot_gilboa@ wakka.com

הסעה(למעוניינים) מהישובים עפ"י הרשמה מוקדמת.
 אנו מזמינים בחום את כולכם להגיע , להתראות, מנהלי העמותות לותיקי המועצות
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים