דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> גם זו שפה של מצויינות ! ...300 סטודנטים מהגלבוע קיבלו את "מילגת ראש המועצה" הסכום הכולל עומד על חצי מיליון שקלים
 
 
 
 
כ - 300 סטודנטים מישובי הגלבוע, יהודים וערבים, זכו בשבוע האחרון, למילגות המועצה  בסך 1500 שקלים לכל סטודנט.  
דני עטר ציין כי חלוקת מילגות המועצה, היא מסורת רבת שנים, שנועדה לסייע מתוך רצון, ככל שניתן, לסטודנטים תושבי הגלבוע, על מנת שהשיקולים הכלכליים לא יפגעו בהישגיהם הלימודיים".. הוא הוסיף כי, המועצה עושה הכל על מנת להגדיל את סכום המילגות כדי לסייע ליותר ויותר סטודנטים להרחיב את השכלתם ולממש את הישגיהם הלימודיים. 
 
בהמשך, בירך ראש המועצה בחום את הסטודנטים וחלק להם שבחים. כמו כן עמד על השאיפה למצויינות אישית, בה הוא רואה, לדבריו, כערך חינוכי רב חשיבות. "אני מאחל לכם בשם המועצה וחבריה שתגשימו את שאיפותיכם  וקורא לכם, עם תום לימודיכם, להמשיך ולהעשיר את הנוף האנושי של הגלבוע, שהוא ביתכם, בקביעת יתד בו" הוסיף עטר.
נציגי הסטודנטים בירכו את ראש המועצה. הם ציינו כי מדובר בסיוע רב משמעות, נוכח היקפו הנרחב, אותו מעניקה המועצה לסטודנטים. "סיוע נכבד זה, מעיד על כך שהרשות מבינה את הסטודנטים וערה לצרכיהם. אנו מודים לראש המועצה, לחברי המליאה ולראש מינהל החינוך על תמיכתם במימוש שאיפתם של הסטודנטים להמשיך וללמוד במוסדות להשכלה גבוהה", אמרו נציגי הסטודנטים. 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים