דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מועדונית חדשה לילדים הוקמה בכפר מוקיבלה שבגלבוע
 
 
 
 
המועדונית בניהולה של מייסא עזאייזה, כבר  קצרה הצלחה גדולה בקרב ילדי והורי הכפר. כ-30 ילדים מגיעים כיום בקביעות, לבלות במועדונית, לשעות אחר הצהריים. בנוסף מקבלים הילדים תיגבור ועזרה בשיעורי הבית. 
ילדי המועדונית מכינים שיעורי בית
המועדונית, פרי רעיונו של ראש המועצה דני עטר, מופעלת ע"י מינהל הנוער והמחלקה לשרותים חברתיים של המועצה, כאשר  בחסות ובהנחיית שני גופים אלה, מספקות עובדות המועדונית תעסוקה לילדים, מייד עם תום לימודיהם בבית הספר וכאמור, עוזרים להם בשיעורי הבית.
במסגרת פעילותם יצאו הילדים לטיול ביער הקופים
את הקמת המועדונית ליווה רכז המפעלים נאיף זועבי ממחלקת הנוער במועצה. זועבי ציין כי  בעקבות שיחות הכנה והיערכות לפעילויות העשרה במועדונית עם ההורים, התעצמה הפעילות במועדונית,  כאשר מספר הילדים שהתחיל מ-6 ילדים הגיע כיום לכ-30 ילדים. "במסגרת הפעילות העשירה, יצאו הילדים והוריהם יחדיו לטיולים מרתקים ולפעילויות משותפות ל'יער הקופים' ולגן המשחקים הגדול והמיוחד שבמגדל העמק", אמר נאיף זועבי, העומד בראש אירגון הטיולים והוסיף כי הילדים וההורים חזרו עמוסי חוויות ומאושרים, על ההזדמנות לצאת ולטייל עם ילדיהם ולקחת פסק זמן מן העבודה. כתבנו מציין כי במועצה עוקבים אחר פעילותה של המועדונית, ומאמינים כי בקרוב יוחל בהעתקת רעיון זה של הקמת מועדוניות בכל חמשת כפרי המועצה.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים