דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> קן פעילות חדש במוקיבלה
 
 
 
תלמידי היח' לקידום נוער במוקיבלה שבגלבוע הקימו קן פעילות ללימוד והתנדבות קהילתית
תלמידי היחידה לקידום נוער במוקיבלה שבגלבוע, השלימו בימים האחרונים, עבודות שדרוג ושיפוץ מיבנה, שישמש להם, עוד השנה, בית שני ובו יקיימו, לצד לימודיהם, פעילויות היחידה, שיתמקד ובהכשרות מקצועיות והתנדבות לחברה. העבודות כללו בין השאר, תיקון קירות וצביעתם,ריצוף, הצבת שטיחים מקיר אל קיר, עיצוב וטיפוח הסביבה.  
דקלה בן משה, מנהלת היחידה לקידום נוער, ציינה, כי השנה ביחידה לקידום נוער לומדים נערים - חלק מהם לבגרות וחלק להשלמת 10 ו-12שנות לימוד. "התלמידים מגלים רצון ומוטיבציה להצליח בלימודיהם. בנוסף לפעילות הלימודית, אחת לשבוע, ביום שני מתקיימת סדנת כישורי-חיים ע"י קואוצינג מקצועי מהמכללה הארצית בסכנין וסדנת נגרות שימושית, המונחית ע"י חברת 'ראש בקיר', כאשר כל אלה ממומנים ע"י עמותת 'מאיר פנים' התומכת ביחידה לקידום נוער בגבע, והיא אמורה לתמוך השנה גם ביחידה במוקייבלה", ציינה מנהלת היחידה.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, אמר כי תלמידי היחידה לקידום הנוער במוקייבלה, הוכיחו, כמו חבריהם מהיחידה בגבע, את יעילותם במילוי משימות של התנדבות למען הקהילה בגלבוע.כמו כן ציין עטר, כי הוא משוכנע שהמוטיבציה הקיימת בקרב תלמידי היחידה תכשיר אותם למקצועות תעשייתיים מתקדמים.
בנוסף לפעילויות שהוזכרו, יוכשרו השנה תלמידי היחידה במוקייבלה למיומנות אתגרית ע"י חברת "אורחות בגלבוע", ובין היתר ישלימו את קורס מכונאות רכב, כאשר במקביל ללימודיהם יתרמו לקהילה בתחומי איכות הסביבה, בנייה אקולוגית בכפר. מנהלת היחידה, דיקלה בן שלמה אמרה כי היא גאה בתלמידים, על חריצותם, והירתמותם להצליח ולשנות את מעמדם בחברה. לדבריה, בתמורה לביצוע עבודות השיפוץ, קיבלו הנערים "יום כיף" בחמת גדר, על פי בחירתם. "בחודש הקרוב יתקיים טכס חנוכת המבנה שאליו יוזמן כב' ראש המועצה, דני עטר, סגניו ומכובדים",סיכמה דקלה בן משה.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים