דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> "בית ספר מוביל במיוחד"
 
 
 
 
זו לא רק כותרת,  זהו התואר הרשמי היוצא דופן בו הוכתר בית הספר במוקייבלה לאור הישגיו במבחני המיצב הארציים במקצועות השפה(ערבית), והמתמטיקה במחוז הצפון ולאור דירוגו הגבוה של בית הספר במבדק האח"מ (אקלים חינוכי מיטבי).
התלמידים סיפרו אווירת לימודים מהנה
מנהל בית הספר מוראד זיאדאת  סיפר שבעקבות זאת בית הספר מדורג כעת  בשלישיה הפותחת של עשיריית בתי הספר  המובילים במחוז הצפון.
עוד סיפר מוראד כי בשפה(ערבית),  ציון בית הספר עומד על 87.7   16 נקודות מעל הממוצע הארצי שעומד על 72 נק', והציון אותו השיג בית הספר במקצוע המתמטיקה עומד 63  8 נק' מעל הציון הממוצע הארצי 55.
בנוסף לאלה סיפר מוראד כי במסגרת מבדק האח"מ הגיעו לבית הספר נציגי משרד החינוך  ושוחחו עם התלמידים ועם המורים והתרשמו עמוקות מהאווירה החינוכית הטובה בבית הספר  וממדיניותו למניעת אלימות בין התלמידים שהוכתרה בהצלחה גדולה.
מוראד הדגיש כי הישגים אלו הם תוצאה ישירה של מדיניות המועצה ותוכנית המצוינות "כי שפת המצוינות כל ילד יכול" אותה מוביל  מנהל החינוך בראשותו של דרור ללוש,
ראש המועצה דני עטר ברך את בית הספר מוקביילה ואת הצוות  והעומד בראשו מוראד זיאדת  על הישגים יוצאי דופן אלו ואמר כי כל הכבוד לבית הספר ומנהלו מוראד זיאדאת  על היותו נושא הדגל  במימוש מודל שפת המצוינות  בגלבוע  ועל היותו שגריר  נוסף מהגלבוע  למודל זה בארץ.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים