דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> "אומן" אלופת המונדיאל לשנת 2012
 
 
 
 
למעלה מ-300 איש צפו בגמר המונדיאל לקט-רגל הגלבוע שהתקיים השבוע בין הקבוצות "פרזון" ל"אומן" שבגלבוע. שחקני שתי הקבוצות הציגו משחק  כדורגל משובח, שהניב גמר דרמטי ועוצר נשימה, שהסתיים  בזמן החוקי בתיקו – 3-3, המתח נמשך גם אל תוך ההארכה  לאחר שכל קבוצה הבקיע שער נוסף,  לבסוף והוכרע המשחק בבעיטות עונשין כשבסיומן  הניפה האלופה החדשה מ"אומן" לקול צהלות האוהדים.
 
"שחקני אומן" האלופים החדשים לשנת 2012 
שלומי אייל, מנהל המחלקה לספורט רב-תחומי במועצה האזורית הגלבוע, ציין כי שתי הקבוצות עברו דרך ארוכה אל הגמר הגדול והוכיחו כי הן ראויות להתמודד על גביע מונדיאל הגלבוע. "ביחד, עם שחר משה, הפגין עידן ביטון משחק נהדר שכלל הגנה טובה ושער ראשון במשחק, ה-1-0 ובכך הוציא את "פרזון" מהאדישות ואלה החלו ליזום מהלכים והוכיחו כי העקשנות משתלמת, דקות לפני סיום המחצית השוו השחורים של "פרזון" את התוצאה", אמר אייל. 
 
תחילת המחצית השנייה, נפתחה בחגיגת מהפך "לפרזון" , אחרי שאסף חג׳יאן נגח כדור מדויק לרשת, לא עבר הרבה זמן ועידן ביטון קבע שוויון והחזיר את הכתומים למשחק, 2-2 והמשחק המשיך להיות מותח מהרגיל, שתי הקבוצות נלחמו על הניצחון וברגע אחד של חוסר ריכוז מצד שוערה של אומן, מעלה החלוץ אלי לוי את "פרזון" ל - 3-2 , ובסופו מגיע המשחק הקצבי והדרמטי שוב לשוויון, שחר משה שלאחר מספר החמצות מצא את הרשת והביא את המשחק להארכה עם 3-3. 
 
שלומי אייל: "הצופים במגרש שכבר לא יכלו לשבת מרוב המתח, עמדו, עודדו והוסיפו למשחק חוויה של כדורגל משובח. תחילת הארכה נפתחה עם הגול השלישי של עידן ביטון- מלך השערים, 4-3 לאומן! אך פנדל שנקבע לזכות "פרזון" לאחר עבירה של שוער אומן על השחקן אלי לוי שכבש את הפנדל בקור רוח. 4-4 ושתי הקבוצות הולכות לפנדלים שכמו המשחק היו ברמה גבוהה.
לאחר שלוש פנדלים לכל קבוצה, גיבור המשחק השוער ליאל ביטון, עצר עצירה גדולה ושלח את חבריו מ-"אומן" לחגוג את הניצחון והניף את הגביע.

מיטב סיימו במקום השלישי והמכובד לאחר ניצחון 6-1 על גדעונה.
 
רכז הטורניר מנו הרוניאן ציין בסיפוק את המשחק ואמר: ״אפשר לסכם טורניר כדורגל מוצלח לגלבוע שבמשך חודשיים סיפק לנו חוויית כדורגל ברמה שמשכה את הקהל  ומה שנותר לנו הצופים זה לחכות לטורניר הבא".
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים