דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> שחקני קט רגל כפר יחזקאל וטמרה הניפו יחדיו את גביע המונדיאליקו
 
 
 
 
 
שחקני קט-רגל אסי-גלבוע - האלופה טמרה וקבוצת הצעירים מכפר יחזקאל, העפילו במשחק גמר הטורניר "מונדיאליקו".  המשחק נערך במעמד ראש המועצה, דני עטר, סגנו, רמי אלהרר וראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש. כ-500 צופים שבאו לעודד את הקבוצות, במגרש הכדורסל אסי-גלבוע. 13 קבוצות הופיעו בתלבושות צבעוניות, כאשר בשלב המוקדם של הערב התמודדו שחקני אומן מול אביטל על המקום השלישי ולאחר משחק צמוד הצליחו שחקני אומן לגבור על אביטל בתוצאה 2-1.

שחקני כפר יחזקאל ותמרה עלו למגרש עם חולצות שעליהם התנוססה הסיסמה: ''בגלבוע בועטים את האלימות והגזענות מהמגרשים''!
לאחר לחיצות ידיים החל המשחק. בתום כעשר דקות הבקיעו כפר יחזקאל את השער הראשון וזכו לתשואות רמות מהקהל, סמוך לסיום המחצית הושג השוויון המיוחל.
ראש המועצה עטר סגנו רמי אלהרר ורכז הספורט עומר עומרי מעניקים גביעים לכדורגלנים הצעירים
שחקני תמרה שהופיעו למשחק עם שחקן, שהוא גם מלך שערי הקבוצה ששבר את רגלו ערב המשחק, נלחמו על כל כדור ובעיקר נאלצו להשתמש בכוחותיהם האחרונים. לעומתם ביצע מאמן כפר יחזקאל חילופים נבונים ושמר את הקבוצה רעננה ומאוזנת.
עם פתיחת המחצית השניה הצליחו שחקני כפר יחזקאל להבקיע שער ממהלך מבריק והעלו את התוצאה ל2-1..שחקני תמרה לא ויתרו ושתי דקות לסיום השוו את התוצאה למרות שנראה כבר כי האלופה תיפרד מהתואר
ארוע חריג נרשם במהלך המשחק לאחר השופט ששלט במשחק ללא עוררין הפסיקו לאחר התלהטות יצרים רגעית ולאחר שהרוחות נרגעו חידש את המשחק.
למרות השער שכבשה תמרה בהארכה  הפסידה בתוצאה 3-2. 
רגע ספורטיבי מיוחד רגע הנפת גביע האלופות בידי שחקני הקבוצות מטייבה וכפר יחזקאל
קאסם זועבי והרוח הגבית של עומר עומרי רכז הספורט ושלומי אייל מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה, הובילו טורניר נפלא לערב שהוכן בקפידה. הם ציינו כי הספורטאים ראויים לכבוד רב על התנהגותם הספורטיבית והרמה המקצועית שהפגינו.
ראש המועצה ציין בפני השחקנים הצעירים: "אני מקווה שהמבוגרים יהיו אלה שילמדו מכם הצעירים, את דפוסי ההתנהגות בהתמודדות ספורטיווית ובחיים המשותפים שלנו בגלבוע'' התבטא דני עטר
 
 
את גביע המונדיאליקו הניפו בצוותא שני הקפטנים של הקבוצות, פעולה שהמתיקה את התחושה שהיתה באויר.כל שחקני המונדיאליקו  קיבלו מדליות השתתפות ושחקני גדעונה ופנימיית הילדים מכפר יחזקאל זכו בגביעים מהודרים שעליהם רשום גביע ההגינות.
 
שלומי אייל: ''לא אוכל שלא להתייחס לחודשיים נפלאים של משחקי קט רגל מרהיבים ומרתקים שבו הצלחנו לחבר את תושבי הגלבוע בפעילות ספורטיווית עממית שהפכו מזמן לשפה .
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים