דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> יום מורשת במוקייבלה
 
 
 
 
לאחרונה ציינו במוקיבלה את יום המורשת שאורגן על ידי מועדונית מוקייבלה שבמסגרתה פועלים ילדים רבים בשעות הפנאי ומקבלים בנוסף עזרה לימודית.
יום המורשת התקיים במעמד בכירי מועצה אזורית הגלבוע דרור ללוש ראש מנהל חינוך ומתנ"ס גלבוע, רחל ברנע אמרגי מנהלת שירותי הרווחה ושמוליק ענב ראש מנהל הנוער.
על יום המורשת סיפרה מייסא  עזאייזה מנהלת המועדונית: כ – 600 תושבים  בכל הגילאים הגיעו לחגוג ולציין את יום  המורשת שהתקיים בבית הספר היסודי מוקיבלה , ובנוסף חשפנו בפני ההורים את הפעילויות שלנו במועדונית בה מבלים ילדיהם אחר הצהריים.
אוכל מסורתי הוגש חמוזמנים הרבים
האירוע סיפרה מייסא כלל אוהל בדואי ענק, מופעים מסורתיים כגון ריקוד דבקה ושירה, מאכלים מיטב המטבח המסורת, וכן  תצוגת לבוש מסורתי ועוד אירועים נוספים.
 
מייסא סיפרה עוד כי להצלחת האירוע נרתמה מחלקת הנוער במועצה אזורית הגלבוע, וציינה את רכז המפעלים בכפרים נאיף זועבי שעזר רבות  באופן פעיל בארגון הארוע, וכן את  ומדריכים הצעירים ממחלקת הנוער.

ראש המועצה דני עטר בירך על הפעילות הקהילתית הברוכה אותה מקיימת המועדונית במוקייבלה ואמר כי: "יום המורשת הוא אירוע שמחבר את הקהילה אל מורשתה, ואל פעילותה של המועצה למען התושבים ברובד החברתי והחינוכי באמצעות פעילות המועדונית"
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים